2003.09.17. 23:43
SÁRGA LAP
Szabó II Zs. (Bari felrúgásáért) a 74. percben
SZÖGLETARÁNY 1:11 (0:5)
16. perc: Mile bal oldali bedobása az ötösig szállt, Ráki fejjel továbbcsúsztatta, s a középen üresen maradó Komódinak nem okozott problémát, hogy öt méterről a kapu bal felébe bólintsa a labdát. 1–0
32. perc: Bari lőtt 18 méterről kapura, Kuczkó csak kiütni tudta a labdát, a berobbanó Rusvay pedig 11 méterről átemelt a kapuson, aki csak beleérni tudott a labdába, így az a bal alsó sarokba hullott. 2–0
70. perc: Ráki kezére pattant a labda a 16-oson belül, Ákos játékvezető aszszisztense jelzésére a büntetőpontra mutatott. Szabó II Zsolt a balra vetődő Kiss Sz. mellett a jobb sarokba gurított. 2–1

A vendég hévíziek rögtön támadólag léptek fel, ennek következtében öt perc alatt kétszer is helyzetbe került Takács András, ám mindkétszer képtelen volt eltalálni a kaput. Kiegyenlített játékot követően a váciak szereztek vezetést, majd enyhe mezőnyfölényüket kihasználva az előnyt tovább növelték.

Komódi László: jó játék és fontos gól (Fotó: Németh Ferenc)
A fordulást követően óriási lendülettel kezdtek a vendégek, jó húsz percig kapujuk elé szorították a váciakat, ám ennél többre nem futotta a tudásukból, majd az utolsó 200 percben szépítő góljuk után tovább rohamoztak, de minden helyzetüket kihagyták. A lelkesebben játszó Duna-partiak első félidei eredményességükkel végül rászolgáltak a győzelemre.

Mestermérleg
Sándor István:
– Nagy szívvel és lelkesedéssel sikerült a három pontot itthon tartanunk, de a játékban még nagyon sokat kell fejlődnünk.
Pusztai László: – Nehéz erről a mérkőzésről nyilatkozni, hiszen ennyi lehetőségünk nem volt még a bajnokság során, mégis vereséggel távozunk.