NB I B: Dunakanyar Vác–FC Tatabánya 1–1

FEKETE GYÖRGYFEKETE GYÖRGY
2003.09.14. 00:26
SÁRGA LAP
Mogyorósi (Komódi megrúgásáért) a 28., Hirt (Máj megrúgásáért) a 31., Máté (Komódi megrúgásáért) a 44., Zachar (Deme lerántásáért) a 89. percben
SZÖGLETARÁNY: 2:7 (2:5)

74. perc: Rusvay kapott labdát Komóditól a bal oldalon, középre cselezte magát és félfordulatból jobbal a kapu közepébe bombázott. 1–0
76. perc: Deme szöktette Gasparikot, s az egy perccel korábban pályára lépett váci nevelésû játékos hat méterről a bal alsó sarokba gurított. 1–1

Az első játékrészben veszélyes helyzetet egyik csapat sem tudott kialakítani. A szünet után mindkét csapat csak a támadásokat erőltette, s a váciak szereztek vezetést, ám öt perc múlva egyenlítettek a tatabányaiak, majd a találkozó végén a győztes gólt is megszerezhették volna, ha Zachar Péter le nem rántja a kilépő Deme Imrét.

Mestermérleg
Sándor István:
– Ez a meccs is bizonyította, hogy céljaink eléréséért sokat kell dolgoznunk.
Mészáros Ferenc: – A váciak az első helyzetből gólt lőttek, nekünk kellett volna nyerni.