NB I B: Bodajk FC-Kaposvári Rákóczi

NEMES ELVÍRANEMES ELVÍRA
2003.09.14. 00:31
SÁRGA LAP
Balassa (reklamálásért) a 44., Máté (Urbán buktatásáért) a 73., Kanta J. (Farkas buktatásáért) a 93. percben
KIÁLLÍTVA
Tóth B. a 44. percben
SZÖGLETARÁNY: 7:1 (4:0)
30. perc: Tóth Balázs remek labdával ugratta ki középen Mátét, aki 17 méterről a kifutó Fülöp felett a hálóba emelt. 0–1
44. perc: Tóth hátulról szabálytalanul szerelte Horvát Leventét, amiért a játékvezető egyből piros lappal jutalmazta.
53. perc: Urbán beadását Pálfi nyolc méterről fejjel csúsztatta a bal alsó sarokba. 1–1
70. perc: Hazai szöglet utáni kavarodásban Pálfi elé pattant a labda, aki öt méterről óriási erővel lőtt a hálóba. 2–1
82. perc: Pálfi kicselezve a vendégvédelmet 14 méterről az elfekvő kapus fölött a hálóba lőtte a labdát. 3–1
93. perc: Kanta J. szabálytalankodott Farkassal szemben a tizenhatoson belül, ezért a játékvezető tizenegyest ítélt, a büntetőt Barna magabiztosan értékesítette. 3–2

Mária-napi búcsú fogadta a Bodajkra érkező kaposvári labdarúgócsapatot. Az ünnepi hangulatot Máté Péter gólja rontotta el a félidő 30. percében. Derült égből villámcsapásként ért mindenkit a vendégek találata, hiszen a mezőnyben jobban és gyorsabban játszott a Bodajk. A második félidőben a tíz emberrel játszó vendégek védekezésre kényszerültek, és Pálfi László mesterhármasával biztosan nyerte a találkozót a Bodajk.

Mestermérleg
Domonyai László:
– Győzelmünk értékét növeli, hogy remekül felkészített, szervezetten játszó csapatot vertünk meg.
Prukner László: – Gratulálok csapatomnak, és gratulálok a bátor játékvezetéshez.