NB I B: Tatabánya-Hévíz 2-1

MOLNÁR JÓZSEFMOLNÁR JÓZSEF
2003.09.06. 22:57
SÁRGA LAP
Mogyorósi (kezezésért) a 21., Balogh Z. (lerántotta Szabó II Zsoltot) a 36., Takács (megrúgta Vargát) a 38., Pálfi (nem hagyta elvégezni a szabadrúgást) a 63., Lukács B. (megrúgta Kisst) a 71. percben

SZÖGLETARÁNY: 15:4 (5:4
57. perc: Lukács Bálint szögletrúgása után a rövid saroknál érkező Tóth Zoltán nyolc méterről csúsztatott fejjel a kapu bal oldalába. 1–0
83. perc: Lukács Bálint cselezett egészen az alapvonalig, a középre lőtt labdára középen Deme érkezett és 11 méterről, jobb lábbal a jobb alsó sarokba helyezett. 2–0
85. perc: Kiss Tamás indult meg a tatabányai kapu felé, védője, Máj Gábor lemaradt, így a csatár 14 méterről, középről szabadon lőhetett jobbal a kapu közepébe. 2–1

Ünnepélyes aktussal kezdődött a találkozó: a bányásznap tiszteletére a Bányász-himnusz vezette fel az összecsapást. A hazai csapat, főképp a második játékrészben, rengeteget tett a győzelemért, és bár az első félidőben még csak helyzetekig jutott a kék-fehér együttes, a szünetet követően Tóth Zoltán és Deme Imre találataival eldöntötte a mérkőzést. A Tatabánya győzelme akár nagyobb különbségű is lehetett volna, s a hajrában jött vendégtalálat nem veszélyeztette a hazaiak győzelmét.

Mestermérleg
Mészáros Ferenc:
– A sok kihagyott helyzet ellenére végre győzött a csapat. Köszönjük a szurkolók és a vezetők türelmét.
Pusztai László: – Egyenrangú ellenfelei voltunk a hazaiaknak, ám a Tatabánya a látványos második találatnak köszönhetően megérdemelten győzött.