NB I B: FC Tatabánya–Kecskeméti TE 0–1

MOLNÁR JÓZSEFMOLNÁR JÓZSEF
2003.08.30. 23:15
Szögletarány: 2:2 (1:0)

21. perc: Pontrúgásból szerezte meg a győztes gólt a Kecskemét: a Somogyi Gábor elgáncsolásáért járó szabadrúgásnál Kiss Péter legurított labdáját Filó Attila lőtte 22 méterről ballal a sorfal mellett a kapu bal oldalába. Pikács József kapus csak beleütni tudott a hatalmas erejű lövésbe. 0–1

Úgy tűnik, továbbra sem sikerül pontokat felmutatnia Mészáros Ferencnek. Az újdonsült tatabányai edző együttese egy balszerencsés szabadrúgásgóllal került hátrányba, és noha végigküszködte a mérkőzést, Nagy Zsolt nem tudta bevenni kaput, így a harmadik mérkőzésen is érintetlenül maradt a kecskemétiek hálója. A vendégek alig-alig jutottak el kontrákból a tatabányai kapu elé, míg a hazaiak több helyzetet hagytak kihasználatlanul. A Kecskemét győzelme a védőmunka eredménye.

Mestermérleg
Mészáros Ferenc:
– Továbbra is mi hibázunk, ellenfeleink pedig nem.
Ioan Patrascu: – Nagyon küzdelmes mérkőzésen, kiváló játékvezetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk.