NB I B: FC Szeged–NABI-Kaposvár 1–1

THÉKES ISTVÁNTHÉKES ISTVÁN
2003.08.30. 23:17
SÁRGA LAP
Nagypál (szándékos kezezésért) a 25., Ferenczi (Mező megrúgásáért) a 62., Kurucsai (időhúzásért) a 78. percben

KIÁLLÍTVA
Nagypál (második sárga lap után) a 32., Csúri (hátulról felvágta Bankot) a 68., Babos (megsértette az ellenfél gyúróját) a 85. percben

SZÖGLETARÁNY: 7:5 (4:4)

42. perc: Kurucsai a balról Rácz fejére ívelte a labdát, és a szegedi középpályás hat méterről a jobb alsó sarokba bólintott. 1–0
50. perc: Ferenczi szabálytalankodott Oláhval szemben a szegedi 16-oson belül, Barna L. büntetőjét Dobó kiütötte, pontosan az ítélet-végrehajtó elé, aki öt lépésről a hálóba emelt. 1–1
59. perc: Puskás bal oldali beadásából Kurucsai öt méterről a jobb alsó sarokba fejelte a labdát. 2–1
75. perc: A balösszekötő helyén nagy lendülettel kapura törő Kurucsai kicselezte Balajczát, és hat lépésről a kapu közepén a hálóba helyezte a labdát. 3–1

A szegediek mezőnyfölényben játszottak az első negyedórában, s a 25. percben megnőttek a hazaiak győzelmi esélyei, hiszen Nagypál Tibort a játékvezető kiállította. Létszámhátrányban visszább húzódtak a somogyiak – vesztükre, mert az első félidő hajrájában egy formás támadás végén Rácz Attila vezetéshez juttatta csapatát. A szünet után nem kis meglepetésre a vendégek léptek fel támadólag, és öt perc leforgása alatt egyenlítettek. A folytatásban aztán Kurucsai András két villanása eldöntötte a mérkőzést.