NB I B: Dunaújvárosi FC–Bodajk FC 1–1

Benke ZoltánBenke Zoltán
2003.08.24. 23:50
SÁRGA LAP
Lajtos (Salaczot rúgta meg) a 9., Horváth L. (Bálót talpalta le) a 29., Rozsi (Kanta J. megrúgásáért) a 33., Jeferson (műesésért) a 42., Bene (Tamásit rúgta meg) a 72., André (visszahúzta Hefflert) a 85. percben
KIÁLLÍTVA
Horváth L. az 50. percben
SZÖGLETARÁNY: 5:8 (3:4)
30. perc: Horváth Levente talpalása után 25 méterre a kaputól szabadrúgást végezhetett el a hazai együttes, a legurított labdát Vaskó jobbal a bal alsó sarokba lőtte. 1–0
50. perc: Horváth Levente elrúgta a szabadrúgáshoz leállított labdát, megkapta második sárga lapját, ennek megfelelően a pirosat is.
90. perc: Kanta József 30 méterről szabadrúgásból ívelt a kapu elé, az addig jól védő Deli elnézte a labdát, ami a kapu jobb oldalába hullott. 1–1

Mestermérleg
Lengyel Ferenc:
– Tartalmas mérkőzést játszottunk, az első félidőben az valósult meg, amit megbeszéltünk. Ritkán látható potyagóllal vesztettünk pontokat.
Domonyai László: – Remek színvonalú, nagy iramú mérkőzést játszottunk. Az emberhátrány ellenére akár nyerhettünk is volna, de így is maximális dicséret illeti a játékosokat.