Jól futballozott a vesztes is

TOLLÁR SÁNDORTOLLÁR SÁNDOR
2003.08.16. 22:29
SÁRGA LAP
Tóth M. (Rosta felrúgásáért) a 17., Hegyesi (Balaskó lerántásáért) a 18., Baumgartner (Csertán visszahúzásáért) a 38., Csertán (Baumgartnert lerántotta) a 43., Pintér Z. (Csertánt buktatta) a 88., Baráth (Tóth M. fellökéséért) a 89. percben

SZÖGLETARÁNY: 1:4 (0:3)
59. perc: Hanák futott el a bal oldalon, és 13 méterről ballal a bal alsó sarokba lőtt. 0–1
71. perc: Grósz futott el a jobb oldalon, jól adott középre, Tóth Mihály pedig négy méterről, jobb lábbal a kapu bal oldalába lőtte a labdát. 0–2.

Meglepően bátran kezdett az NB III-as tapolcai együttes. A soproniak a 8. percben lőttek először kapura Cseke László révén, a lövés azonban nem jelentett gondott a hazai kapusnak. Balaskó Iván a 23. percben közelről gólt szerezhetett volna, ám Gelencsér Csaba hatalmas bravúrral hárított. Harcosan futballozott a Tapolca, ám a második félidőben a lelkes játék már nem volt elég a bajnokságban remekül rajtoló Matáv ellen.

Pintér Attila edzô elégedett lehetett, a Matáv Sopron magabiztosan jutott a 32 közé (Fotó: Pluzsik Tamás)
Mestermérleg
Szabó Imre:
– Nem vallottunk szégyent, megnehezítettük a Matáv dolgát.
Pintér Attila: – Nagyszerűen futballozott a Tapolca, sok sikert kívánok ellenfelünknek a bajnokságban.