Tatabánya-Szolnok: Balszerencsés debütálás

Tatabánya-Szolnok 1-2 (1-1)

a mérkőzés osztályzata:3

Tatabánya: Lipták 5 – Varga J. 5, Sipos Z. 5, Máté Sz. 6 – Mogyorósi 6, Balogh Z. 5, Pálfi 6, Rajnay 5, Deme 5 – Lukács B. 5, Tóth Z. 5
Vezetőedző: Mészáros Ferenc
Csere: Varga J. helyett Dupai (5) a szünetben, Lukács B. helyett Gyurováth (5) a 61., Deme helyett Rézmányi (–) a 71. percben

Szolnoki MÁV: Rézsó 6 – Lipták Z. 5, Balogh P. 6, Antal 6-2=4, Müller 6 – Remili 5, Kádár 6, Pelles 6, Kotula 5 – Balla M. 5, Németh Gy. 6
Vezetőedző: Tóth Dénes
Csere: Kotula helyett Kolbe (6) az 52., Németh Gy. helyett Novák (–) a 70., Balla M. helyett Lettrich (–) a 85. percben

Tatabánya, 400 néző
Vezette: Szarka (Kovács Z., Bognár T.)
Így bíráskodott (8): Szarka Zoltán játékvezető kevés szigorral is kézben tartotta a mérkőzést.

Balszerencsésen sikerült Mészáros Ferenc, az újdonsült tatabányai edző bemutatkozása, mert bár csapata jól játszott, három kapufát is szereztek, a győzelmet a Szolnok szerezte meg.

SÁRGA LAP
Balogh Z. (megrúgta Antalt) a 33., Mogyorósi (elgáncsolta Ballát) a 69., Kádár (lerántotta Tóth Zoltánt) a 89. percben

KIÁLLÍTVA
Antal a 76. percben

SZÖGLETARÁNY: 7:6 (5:1)

7. perc: Németh Gyula 15 méterről jobbal lőtt kapura, s a labda a kapus kezei között a bal alsó sarokba gurult.
0–1
40. perc: Deme szöglete után Pálfi nyolc méterről fejelt a jobb sarokba.
1–1
60. perc: Balogh Zoltán az ötösön igyekezett tisztázni, ám a labda Kolbe Ádámra, majd a bal alsó sarokba pattant.
1–2
76. perc: Gyurováth Sándort Antal Gábor utolsó védőként visszahúzta a tizenhatos vonalánál, amiért a bíró kiállította őt.

Mestermérleg
Mészáros Ferenc:
– Az egyéni hibák miatt csak futottunk az eredmény után.
Tóth Dénes: – A helyzeteink alapján megérdemeltük a győzelmet, bár nagyon nehéz mérkőzés volt.