Makó FC–Szeged FC 2–3 (1–0)

Makó, 800 néző. Vezette: Filus (Heibl, Németh)
MAKÓ: Ménesi – Görög, Dálnaki, Magyar, Kazán – Bagi, Sümeghy (Széll, 65. p.), Gyenes (Mádi, 78. p.), Kiss – Brakszatórisz (Varga, 60. p.) – Maróti. Edző: Kolozsvári János
SZEGED: Halász – Gelbman (Bali, 78. p.), Mórocz, Puskás – Kulacsik, Csúri, Babos, Bány, Fábián (Klausz, 46. p.) – Dóra, Kurucsai. Edző: Szalai István
GÓLSZERZÔ: Maróti a 8. percben nyolc méterről a kapu jobb oldalába passzolta a labdát (1–0). Kurucsai az 51. percben öt méterről csúsztatta a bal felső sarokba a labdát (1–1). Maróti a 75. percben 25 méterről futtából a jobb alsó sarokba lőtt (2–1). Kulacsik a 86. percben Babos beívelését bólintotta a kapu jobb oldalába (2–2). Kulacsik a 90. percben egyéni akció után gurított a jobb alsó sarokba (2–3)
JÓ: Dálnaki, Gyenes, Maróti, ill. Puskás, Kuru-csai, Csúri, Kulacsik

Bőcs–Kazincbarcika 1–3 (1–3)
Bőcs, 200 néző. Vezette: Szabó S. (Hrabovszky, Medovarszki J.)
BÔCS: Balázs – Simon, Kovács T. (Irhás., 85. p.), Takács V., Farkas J. – Sipos, Szakszon, Vass, Kulcsár (Nagy G., 65. p.) – Zsarnai (Ondó, 60. p.), Gaál. Játékos-edző: Kulcsár Sándor
KAZINCBARCIKA: Nagy G. – Hanász, Bányai, Kovács Roland, Kovács Richárd (Kovács II P., 83. p.) – Engi, Harnócz, Zabos (Orosz, 70. p.), Kerekes – Deák, Kovács I P. (Boczki, 85. p.). Edző: Koleszár György
GÓLSZERZÔ: Deák a 16. percben 16 méterről a jobb sarokba helyezett (0–1). Szakszon a 23. percben 18 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1–1). Engi a 35. percben 17 méterről lőtt a bal alsó sarokba (1–2). Kovács I P. a 40. percben nyolc méterről lőtt a bal sarokba (1–3)
JÓ: Sipos, ill. Bányai, Kovács Roland, Harnócz, Engi, Kerekes, Deák

Kertváros–Ózdi Kohász 1–0 (1–0)
Nyíregyháza, 500 néző. Vezette: Gaál (Szabó II J., Tamássy)
KERTVÁROS: Balogh Z. – Hegedűs, Márton, Ambrusz, Homann – Domokos, Bessenyei, Illés Gy. (Varga E., 87. p.), Cipf (Lehoczki, 79. p.) – Ignácz Z., Marcsek (Fekete, 65. p.). Edző: Huszák Géza
ÓZD: Uhrin – Vettorázzi, Tóth K., Bócz (Tóth Zs., 40. p.), Sivák – Penti, Búza, Füleki, Kun – Oltyán (Szakács, 67. p.), Konyha (Simkó, 73. p.). Edző: Fitos József
GÓLSZERZÔ: Ignácz Z. a 9. percben nyolc méterről a bal alsó sarokba gurította a labdát (1–0)
JÓ: Bessenyei, Homann, ill. Tóth K., Búza

Alsóházi rájátszás

Mátészalka–Orosháza 2–0 (0–0)

Mátészalka, 300 néző. Vezette: Bodnár (Seres, Agócs)
MÁTÉSZALKA: Nagy K. – Balogh Gy., Unchiás, Ésik – Szender, Orosz, Balogh J., Sipos – Popan, Ádámszki, Seres (Pitács, 85. p.). Edző: Virovecz Pál
OROSHÁZA: Such – Raducu – Ferenczi, Molnár, Szrenka – Kovács P., Szabó N., Dobi, Pozsár – Lovas (Jakab, 73. p.), Hadár. Játékos-edző: Belvon Attila
GÓLSZERZÔ: Ádámszki a 83. percben, Sipos indításával kilépett, elhúzta a kapus mellett a labdát és négy méterről a jobb alsóba gurított (1–0). Ádámszki a 87. percben két méterről a jobb alsó sarokba lőtte a labdát (2–0)
KIÁLLÍTVA: Szrenka (belerúgott Pitácsba) a 85. percben
JÓ: Nagy K., Unchiás, Orosz, ill. Such, Ferenczi, Szabó N.

Nyírbátor–Tiszaújváros 7–1 (3–0)
Nyírbátor, 350 néző. Vezette: Hadnagy (Tóth S., Zámbó)
NYÍRBÁTOR: Szalma – Kovács M., Balogh Z., Csapos (Pálvölgyi, 77. p.), Czerula – Huszti (Dobi a szünetben), Fórián, Minczér, Tóth T. – Erdei Z., Lőrincz (Kurucz T., 82. p.). Edző: Tóth János
TISZAÚJVÁROS: Juhász – Kazár, Németi, Gulácsi T., Vicickó – Gaskó, Bene (Osváth, 62. p.), Szegedi (Nagy R., 51. p.), Tomori – Czerva N., Gulácsi B. Edző: Czerva Zoltán
GÓLSZERZÔ: Minczér a 8. percben 12 méterről a kapu közepébe gurított (1–0). Erdei Z. a 33. percben Fórián átadásából 16 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (2–0). Erdei Z. a 36. percben büntetőből a jobb felső sarokba bombázott, (11-esből 3–0). Lőrincz a 48. percben Dobi bedobása után három méterről a kapu bal oldalába fejelt (4–0). Gulácsi T. az 52. percben, a 11-es ponttal egy magasságból elvégzett szabadrúgása a bal alsó sarokban kötött ki (4–1). Czerula az 56. percben, a buktatásáért megítélt büntetőből a bal felső sarokba lőtte a labdát (11-esből 5–1). Lőrincz a 73. percben, a kapus által kiejtett labdát a kapu közepébe gurította (6–1). Erdei Z. a 84. percben 16 méterről a bal felső sarokba lőtt (7–1)
JÓ: Erdei Z., Lőrincz, Czerula, Minczér, ill. Kazár

Baktalórántháza–Gyula 0–0
Baktalórántháza, 300 néző. Vezette: Kujbus (Márkus, Szigetvári)
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics – Szenes (Marics, 65. p.), Deák, Kiss G. – Kozma A., Baka, Illés P., Rakóczi (Gégény a szünetben) – Illés L. – Gdovin, Komi. Játékos-edző: Gdovin János
GYULA: Steigerwald – Géczi, Somogyi (Bondár. 30. p.), Socaciu, Lázok – Papp, Tamási, Zöld (Lakatos, 70. p.), Árgyelán – Dobray, Tóth A. Edző: Fodor Sándor
JÓ: Deák, Komi, ill. Steigerwald, Géczi, Socaciu, Tamási