Balatonlelle–Komló 1–1 (1-0)

Balatonlelle, 500 néző. Vezette: Kovács G. (Dentsch, Beidek)
BALATONLELLE: Gyenes – Kovács, Kenéz (Graf, 80. p.), Kolovics, Vidákovics - Takács, Földes, Sylla, Silimon, Hosszú, Galgóczi (Herczeg, 65. p.). Edző: Bőzsöny János
KOMLÓ: Demhardt – Tóth, Augustin, Tallósi (Tolnai, 89. p.), Istakovics – Balázs, Méh, Priol (Müller, 79. p.), Madar – Koller, Varga (Tolna, 46. p.). Edző: Ott József
GÓLSZERZÔ: Galgóczi a 25. percben hat méterről lőtt a kapuba (1–0). Müller a 80. percben 14 méterről lőtt a kapuba (1–1)
JÓ: Földes, Hosszú, Kenéz, ill. Augustin, Koller, Priol

Tatai HAC–Sárvár 1–1 (0–1)
Tata, 200 néző. Vezette: Kovács Zs. (Haris, Tamássy)
TATA: Berecz – Tóth Z., Németh, Veréb, Ferkó – Schmidtmayer, Lahos (Kádas a szünetben), Bombicz, Miksi – Határvölgyi (Tóth N., 82. p.), Andai. Edző: Ferling Béla
SÁRVÁR: Antal – Táncsics, Sipos, Subicz, Pupp – Vajda, Palkovics, Heinczinger, Fodor – Beke, Szabó L. (Nagy, 85. p.). Játékos-edző: Fodor Tibor
GÓLSZERZÔ: Táncsics a 35. percben három méterről lőtt a kapuba (0–1). Kádas a 68. percben 28 méterről bombagólt ragasztott a bal felső sarokba (1–1)
JÓ: Tóth Z., Németh, Veréb, ill. Fodor, Antal

Petőháza–Marcali 0–0
Petőháza, 200 néző. Vezette: Ember (Varga, Tóth)
PETÔHÁZA: Takács – Riedinger, Németh L., Drugon, Preiner, Steiner – Sztevár, Zsirai, Füsi, Simon – Kovács (Szabó Á., 46. p.). Edző: Horváth György
MARCALI: Kiri – Szabó Sz. (Orosz, 85. p.), Pozder, Nokta, Djisalov – Horváth, Makszimics, Németh A., Nagy – Truczka (Deákvári, 90. p.), Németh Zs. (Fábián, 85. p.). Szakmai igazgató: Menczeles Iván
JÓ: Simon, Németh L., Steiner, Füsi, ill. Pozder, Djisalov, Makszimics

Alsóházi rájátszás

Mosonmagyaróvári TE–PVSK 2–0 (0–0)

Mosonmagyaróvár, 400 néző. Vezette: Horváth S. (Erős, Horváth I.)
MOSONMAGYARÓVÁR: Sipőcz – Dan (Némedi, 80. p.), Tiba, Nagy, Hegyi (Krén a szünetben) – Novota, Pálla, Gordian – Farkas (Kurucz, 83. p.), Méry, Szakáll. Edző: Tiba Zoltán
PÉCS: Vukmann – Bernula (Magyar, 75. p.), Halla, Gyócsi, Laki – Szakály, Dénes, Lukovics – Demeter, Jóvér (Petricsevics, 52. p.), Herger. Edző: Lőrincz Sándor
GÓLSZERZÔ: Tiba a 76. percben öt méterről lőtt a kapuba (1–0). Szakáll a 88. percben öt méterről lőtt a hálóba (2–0)
JÓ: Tiba, Novota, Pálla, ill. Vukmann, Lukovics

Szabolcs Gabona-csoport

Kertvárosi FC–Makó 1–0 (1–0)

Nyíregyháza, 60 néző. Vezette: Strehó (Tóth I., Vígh)
KERTVÁROS: Balogh Z. – Hegedűs, Ambrusz, Márton, Homann – Domokos (Varga E., 75. p.), Bessenyei, Illés Gy. Cipf – Ignácz J. (Paulik, I. 58. p.), Lehoczki (Fekete, 92. p.). Edző: Huszák Géza
MAKÓ: Ménesi – Görög, Dálnoki, Magyar, Kazán – Bagi, Brakszatórisz (Széll, 70 .p.), Kiss K., Krucsó (Gyenes, 70. p.) – Maróti, Varga L. Edző: Kolozsvári János
GÓLSZERZÔ: Lehoczki a 39. percben 10 méterről perdítette a labdát a kapuba (1–0)
JÓ: Bessenyei, Cipf, ill, Dálnoki, Kiss K.

Kazincbarcika SC–FC Szeged 0–1 (0–0)
Kazincbarcika, 300 néző. Vezette: Gaál B. (Herbály, Száva)
KAZINCBARCIKA: Nagy G. – Hanász, Bányai, Kovács Roland, Harnócz – Kovács Richárd (Bari, 63. p.), Engi, Kerekes, Sebők (Orosz a szünetben) – Kovács I P., Deák. Edző: Koleszár György
SZEGED: Halász – Gelbman, Mórocz, Puskás – Bali (Rácz, 70. p.), Kulacsik, Bány, Babos, Krausz – Kurucsai, Dóra. Edző: Szalai István
GÓLSZERZÔ: Gelbman a 73. percben szöglet után hat méterről lőtt a kapu jobb oldalába (0–1)
JÓ: Hanász, Harnócz, ill. Gelbman, Mórocz, Bány, Dóra

Gyula–Orosháza 1–0 (1–0)

Gyula, 450 néző. Vezette: Berger (Szabó Z., Tumó)
GYULA: Sándor – Lázok, Géczi, Semjéni, Papp (Hóbel, 82. p.) – Tamási, Árgyelán, Czifrák, Lakatos – Zöld, Boruzs. Edző: Szekeres Lajos
OROSHÁZA: Such – Ferenczi, Kiss, Molnár, Szrenka – Raducu (Kovács P., 80. p.), Kovács T. (Csiszár, 61. p.), Szabó, Dobi – Lovas, Hadár. Játékos-edző: Belvon Attila
GÓLSZERZÔ: Lakatos a 23. percben a 16-os bal oldali sarkáról lőtt a kapuba (1–0)
JÓ: Zöld, Lakatos, Géczi, ill. Kiss, Szrenka

Winner Sport-csoport

Ebedli Ferenc a végén nem volt elégedett, hiszen az ESMTK csak egy pontot szerzett (Fotó: Németh Ferenc)
ESMTK–Dorog 1–1 (0–0)

Pesterzsébet, 300 néző. Vezette: Nagy L. (Medovarszki, Tóth P.)
ESMTK: Szerovay – Czakó, Péter, Sipos, Takács A. – Farkas, Kovács T., Fehér Cs., Ribi (Udvarev a szünetben) – Szőke, Simon F. (Keresztes, 63. p.). Edző: Ebedli Ferenc
DOROG: Molnár J. – Nádasi, Faragó, Bodó, Horváth G. – Hídvégi (Pandur, 84. p.), Haász, Czipper, Merényi – Sinkó (Kiss L., 75. p.), Brandhuber (Bergendy, 80. p.). Edző: Morecz László
GÓLSZERZÔ: Szőke a 48. percben 18 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1–0). Sinkó az 57. percben három méterről az elvetődő kapus mellett a kapu jobb oldalába vágta a labdát (1–1)
JÓ: Fehér, Szőke, ill. Molnár, Bodó

Kistarcsa–Kiskunhalas 3–2 (1–2)

Pesti út, 300 néző. Vezette: Gaál Gy. (Vámos, Georgiou)
KISTARCSA: Varró – Szabados, Milovanovics, Szőke, Gricajuk – Tóth, Jenei, Vörös, Tábori – Burillák, Jávor (Vizi, 89. p.). Edző: Bücs Zsolt
KISKUNHALAS: Berta – Turi (Nosa, 59. p.), Kovács, Duzmath – Gál – Vaczó, Ádám, Horváth (Collin, 67. p.), Tiba – Schlahtovszky, Sztaniszlav. Edző: Michna István
GÓLSZERZÔ: Burillák a 22. percben 12 méterről a kapu bal oldalába lőtte a labdát (1–0). Tiba a 27. percben 22 méterről szabadrúgásból a kapu közepébe lőtt (1–1). Gál a 40. percben öt méterről a jobb felső sarokba fejelt (1–2). Jávor az 52. percben 20 méterről a kapu bal oldalába lőtte a labdát (2–2). Burillák a 82. percben két méterről a jobb alsó sarokba gurított (3–2)
JÓ: Szőke, Tóth, Jenei, Burillák, ill. Gál, Tiba

Pilisvörösvár–Budakalász 0–2 (0–1)
Pilisvörösvár, 100 néző. Vezette: Kóródi, (Máté, Raff)
PILISVÖRÖSVÁR: Balázs Zs. – Balázs G., Wohl, Minárik, Balogh, Marosi, Pálvögyi (Lavicza, 76. p.), Lovas (Szabó, 60. p.), László, Sági, Lukács. Edző: Schróth Lajos
BUDAKALÁSZ: Szendrei – Boruzs, Kult, Kosznovszky, Rakita, Matók (Németh, 77. p.), Kiss, Völgyi, Lestár, Huszár, Kane (Tomasek, 62. p.). Edző: Tóth József
GÓLSZERZÔ: Huszár a 23. percben 12 méterről lőtt a jobb sarokba (0–1). Huszár a 70. percben büntetőből lőtt a kapuba (11-esből, 0–2)
JÓ: Minárik, ill. Huszár, Szendrei