Felsőházi rájátszás
Bodajk–Tata 0–0

Bodajk, 500 néző. Vezette: Kepe (Golubics, Raff)
BODAJK: Kovács Z. – Miklósvári, Ródenbücher, Balogh, Nemecsek – Bori, Salacz J., Kanta J., Kanta Sz. (Imre, 88. p.) – Pálfi, Urbán (Andres, 72. p.). Edző: Teodoru Vaszilisz, Hartyáni Gábor
TATA: Berecz – Schmidtmayer, Németh, Veréb, Tóth – Miksi (Kádas, 54. p.), Lahos, Bombicz, Ferkó – Határvölgyi, Andai (Pankotai, a szünetben). Edző: Ferling Béla
JÓ: Kanta J., Salacz J, ill. Berecz, Veréb, Németh

Alsóházi rájátszás
Pécsi VSK–Kaposvölgye 1–2 (1–2)

Pécs, 100 néző. Vezette: Kovács G. (Szalai, Deutsch)
PÉCS: Vukmann –Gyócsi, Halla, Veres – Lukovics, Jóvér, Dénes, Demeter (Porkert, 62. p.) – Laki, Szakály, Petricsevics (Magyar, 62. p.). Edző: Lőrincz Sándor
KAPOSVÖLGYE: Kakas – Kadarkúti, Bencze, Pintér, Tamás – Szabó, Novák (Dede, 73. p.), Bázel (Horváth J., 50.), Virág –Neubauer, Petronovics. Edző: Hanusz János
GÓLSZERZÔ: Neubauer az 5. percben az ötösről a kapu közepébe lőtt (0–1). Virág a 11. percben tíz méterről a jobb alsó sarokba rúgta a labdát (0–2). Laki a 21. percben a tizenhatos vonaláról a bal felső sarokba bombázott (1–2)
JÓ: Veres, Jóvér, ill. Tamás, Neubauer

Marcali–Veszprém 3–1 (2–0)
Marcali, 150 néző. Vezette: Török (Gál, Szalai)
MARCALI: Kiri – Vass (Nagy, 73. p.), Pozder, Szabó (Nokta 20. p.) – Djisalov, Horváth Cs., Makszimics, Németh A. – Truczka, Németh Zs., Fábián (Orosz, 73. p.). Edző: Menczeles Iván
VESZPRÉM: Varga – Hompoth (Szölőskei, 65. p.), Foki, Lantai, Trampler – Maróti, Katona, Finta (Szabadfi, 75. p.), Király (Gunther, 65. p.) – Szegletes, Bényi. Edző: Hannich Péter
GÓLSZERZÔ: Pozder a 3. percben büntetőből lőtt a kapuba (11-esből, 1–0). Horváth Cs. a 30. percben egy szöglet után öt méterről fejelt a kapuba (2–0). Németh Zs. a 88. percben két méterről lőtt a kapu közepébe (3–0). Bényi a 89. percben öt méterről passzolt a jobb sarokba (3–1)
JÓ: Pozder, Kiri, Makszimics, ill. Finta, Maróti

Szabolcs Gabona-csoport
FC Szeged–Makó FC 5–0 (1–0)

Szeged, 300 néző. Vezette: Demeter (Medovarszky, Haris)
SZEGED: Halász – Gelbmann, Mórocz, Puskás – Kulacsik, Babos, Csúri, Bány, Fábián – Dóra (Bali, 83. p.), Kurucsai. Edző: Szalai István
MAKÓ: Kovács K. (Ménesi, 76. p.) – Görög, Dálnaki, Magyar, Kazán – Krucsó, Kis K. (Brakszatórisz, 56. p.), Sümeghy, Bagi – Mádi, Maróti. Edző: Kolozsvári János
GÓLSZERZÔ: Dóra a 41. percben nyolc méterről a kapu bal oldalába fejelt (1–0). Kurucsai az 58. percben Csúri szöglete után fél méterről helyezett a kapuba (2–0). Bány a 63. percben 15 méterről a bal alsó sarokba lőtt (3–0). Fábián a 65. percben 14 méterről a bal alsó sarokba helyezett (4–0). Bali a 87. percben öt méterről a jobb alsó sarokba lőtt (5–0)
KIÁLLÍTVA: Sümeghy (ütésért) a 18. percben
JÓ: Gelbmann, Kulacsik, Csúri, Fábián, ill. Krucsó

Ózdi Kohász–Nyíregyháza-Kertvárosi FC 1–1 (1–0)
Ózd, 1500 néző. Vezette: Nagy L. (Kalmár, Hrabovszki)
ÓZD: Uhrin – Tóth Zs., Bócz, Sivák, Tóth K. – Penti (Buza, 78. p.), Kádár, Füleki (Váradi, 57. p.) – Kun, Konyha (Oltyán, 69. p.), Simkó. Edző: Fitos József
NYÍREGYHÁZA: Balogh – Hegedűs, Ambrusz, Márton, Homann – Domokos (Czipf, 75. p.), Fekete (Marcsek, 57. p.), Bessenyei (Kozma, 67. p.) – Illés, Ignácz, Lehoczki. Edző: Huszák Géza
GÓLSZERZÔ: Bócz a 45. percben, Penti szögletét követően 10 méterről a bal sarokba fejelt (1–0). Domokos a 70. percben 12 méterről a bal felső sarokba lőtt (1–1)
JÓ: Bócz, Tóth K., Sivák, ill. Ambrusz, Lehoczki

Tiszaújvárosi FC–Nyírbátori FC 0–2 (0–1)

Tiszaújváros, 100 néző. Vezette: Herbály (Zámbó, Agócs)
TISZAÚJVÁROS: Ódor – Szabó, Kazár, Németi, Orosz – Gulácsi, Vicickó, Szilágyi, Czerva N. (Osváth, a szünetben) – Nagy (Bene, 71. p.), Papp (Juhász, 76. p.). Edző: Czerva Zoltán
NYÍRBÁTOR: Mónus – Kovács, Balogh, Csapos (Tóth T., a szünetben), Ferula – Huszti (Tóth A., a szünetben), Fórián, Minczér, Lőrincz (Pálvölgyi, 86. p.) – Kurucz, Erdei. Edző: Tóth János
GÓLSZERZÔ: Lőrincz a 13. percben elvitte a labdát a kifutó Ódor mellett, és 15 méterről a üres kapuba lőtt (0–1). Lőrincz a 76. percben a leshatáron kilépett, majd hét méterről higgadtan a bal alsó sarokba helyezett (0–2)
KIÁLLÍTVA: Ódor (reklamálásért) a 76. percben
JÓ: Kazár, Szilágyi, ill. Lőrincz, Kovács, Balogh

Winner Sport-csoport

Dorog–Dabas 0–4 (0–1)

Dorog, 400 néző. Vezette: Horváth II. G., (Nagy I. A., Feczkó T.)
DOROG: Hauer – Faragó, Csapó, Kriska, Horváth G. – Takó, Bodó, Haász, Hidvégi (Oláh, 56. p.) – Simkó, Czipper. Edző: Morecz László
DABAS: Balázs – Bálint (Semsei, 62. p.), Ócsai, Máté (Volenszki, 40. p.) –Srancz, Perger, Aranyos, Funk, Váczi – Takács, Aubel (Zabundu, 85. p.). Szakmai igazgató: Horváth Pál
GÓLSZERZÔ: Aubel a 25. percben, Váczi lapos beadását követően lőtte élesen a jobb alsó sarokba a labdát (0–1). Váczi az 56. percben büntetőből laposan lőtt a bal sarokba (11-esből, 0–2). Takács a 67. percben tíz méterről a bal sarokba lőtt (0–3). Takács a 76. percben jobb oldalról, hét méterről lőtt a jobb alsó sarokba (0–4)
KIÁLLÍTVA: Takó (sportszerűtlen viselkedésért) a 35., Hauer (Váczi lerántásáért) az 55. percben
JÓ: Csapó, Bodó, ill. Perger, Váczi, Takács

Pénzügyőr–Kistarcsa 2–4 (0–1)

Pasaréti út, 150 néző. Vezette: Horváth S. (Egedy, Máté)
PÉNZÜGYÔR: Stéfán – Mihalik, Kiszely, Vainer, Zátrok – Pavkó (Szabó F., 55. p.), Bocsó, Zsolnai (Balázs, a szünetben), Szalai – Rajkó (Megyeri, 76. p.), Mohai. Edző: Eipel Ferenc
KISTARCSA: Varró – Gricajuk, Tóth Gy., Tóth J., Szabados – Jenei, Bernáth, Vörös, Tábori – Jávor (Indrik, a szünetben), Burillák. Edző: Bücs Zsolt
GÓLSZERZÔ: Szabados a 10. percben, egyéni akció végén tíz méterről jobbról a jobb alsó sarokba passzolt (0–1). Tábori a 68. percben 18 méterről, középről, kapásból a jobb felső sarokba lőtt (0–2). Mihalik a 69. percben, egy jobb oldali beadás után hat méterről a jobb sarokba helyezett (1–2). Burillák a 75. percben, Jávor paszsza után középről, tíz méterről élesen a bal alsó sarokba lőtt (1–3). Jávor a 76. percben 11 méterről a kapu közepébe lőtt (1–4). Mohai a 78. percben, Tóth György röviden hazafejelt labdája után 14 méterről a bal alsó sarokba helyezett (2–4)
JÓ: Szabó F., Mohai, ill. Varró, Szabados, Bernáth

Soroksár–Pilisvörösvár 2–0 (1–0)
Soroksár, 200 néző. Vezette: Varga L. (Kelemen A., Szigetvári)
SOROKSÁR: Szalontai – Bacsó (Helgert, 21. p.), Elekes Zs., Szigeti – Nagy, Tóth, Kormos, Mihályi (Ujhegyi, 58. p.), Babó – Bene, Kozarek. Edző: Elekes József
PILISVÖRÖSVÁR: Jeszenszky (Balázs, 69. p.) – Minarik, Pálvölgyi, Cseri – Balogh B., Sági, Marosi, Várkonyi, László (Lavicza, 86. p.), – Lukács Á., Balogh Z. Edző: Schróth Lajos
GÓLSZERZÔ: Kozarek a 14. percben tíz méterről, középről fejjel csúsztatta a bal alsó sarokba a labdát (1–0). Elekes Zs. a 86. percben büntetőből lőtt a kapuba (2–0)
JÓ: Elekes Zs., Tóth, ill. Pálvölgyi

Budakalász–Kiskunhalas 6–1 (3–1)
Budakalász, 300 néző. Vezette: Némethi A. (Szabó, Vékony)
BUDAKALÁSZ: Veres – Boruzs, Kult, Kosznovszky, Rakita – Matók, Kiss, Völgyi – Lestár, Huszár (Németh, 65. p.), Kane (Samodai, 75. p.). Edző: Tóth József
KISKUNHALAS: Berta – Duzmath, Mogyorós, Turi, Szabó – Márton, Vaczó, Schlachtovszki, Horváth (Ádám, 67. p.) – Kraszovszkij (Váradi, 60. p.), Gál. Edző: Michna István
GÓLSZERZÔ: Huszár a 15. percben 18 méterről a kapu jobb oldalába lőtt (1–0). Vaczó a 16. percben 14 méterről a kilőtte a jobb sarkot (1–1). Kiss a 25. percben, Kosznovszky beadását követően a bal felső sarokba lőtt (2–1). Huszár a 40. percben, Kosznovszky beadása után a jobb alsó sarokba lőtt (3–1). Lestár a 48. percben, Kiss beadása után tíz méterről a léc alá fejelt (4–1). Lestár a 66. percben, Völgyi beadását követően nyolc méterről a jobb sarokba fejelte a labdát (5–1). Lestár a 87. percben kilépett a védők közül, majd a kapu közepébe gurított (6–1)
KIÁLLÍTVA: Mogyorósi (második sárga lap után) a 89. percben
JÓ: Huszár, Kiss, Lestár, Kane, Völgyi ill. Vaczó