Ózdi Kohász–FC Szeged 1–0 (1–0)

Ózd, 1200 néző. Vezette: Szabó S. (Szpisják, Tóth P.)
ÓZD: Uhrin – Tóth K., Ács, Tóth Zs. – Bócz, Kun, Sivák, Penti, Sinkó (Váradi, 86. p.) – Füleki (Oltyán, 52. p.), Kádár (Buza, 60. p.). Edző: Fitos József
SZEGED: Halász – Gelbman, Mórocz, Puskás – Kulacsik, Csúri, Babos, Bány, Fábián – Dóra, Bali. Edző: Szalai István
GÓLSZERZÔ: Bócz a 20. percben 18 méteres szabadrúgásból a bal felső sarokba lőtt (1–0)
JÓ: Bócz, Tóth Zs., Sivák, Kun, ill. Bány, Bali, Csúri

Bőcs KSC–Nyíregyháza Kertváros 0–2 (0–1)
Bőcs, 300 néző. Vezette: Telek Á. (Vígh, Agócs)
BÔCS: Balázs – Simon, Takács, Farkas J., Vass – Sipos, Kovács T., Irhás (Török, 80. p.), Szakszon – Kulcsár, Nagy G. (Ondó, 65. p.). Játékos-edző: Kulcsár Sándor
KERTVÁROS: Balogh Z.– Hegedűs, Ambrus, Márton, Homann – Illés, Lehoczki, Domokos (Czipf, 85. p.), Marcsek (Ignácz J., 70. p.) – Varga E., Ignácz Z. (Besenyei, 90. p.). Edző: Huszák Géza
GÓLSZERZÔ: Domokos a 39. percben 13 méterről lőtt a jobb alsó sarokba (0–1). Domokos a 68. percben a kifutó kapus mellett helyezett a jobb sarokba (0–2)
JÓ: Takács, Kulcsár, ill. Balogh, Hegedűs, Márton, Domokos, Varga E.

Alsóházi rájátszás:
Baktalórántháza–Nyírbátor 2–1 (1–1)

Baktalórántháza, 500 néző. Vezette: Bodnár (Némethi Attila, Némethi Anikó)
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics – Bodnár, Geda, Baka, Kiss G. – Minyin, Illés P., Marics, Rakóczi (Tóth M., 93. p.) – Komi (Gégény, 90. p.), Illés L. (Molnár, 86. p.). Játékos-edző: Gdovin János
NYÍRBÁTOR: Szalma – Kovács M., Balogh Z., Czerula, Kurucz – Fórián, Minczér, Erdei Z., Bernáth (Huszti, 60. p.) – Lőrincz (Lengyel, 82. p.), Tóth A. (Pálvölgyi, 60. p.). Edző: Tóth János
GÓLSZERZÔ: Marics a 12. percben, 18 méteres szabadrúgásból a jobb felső sarokba lőtt (1–0). Erdei Z. a 43. percben, 17 méterről, szabadrúgásból a jobb felső sarokba lőtt (1–1). Rakóczi az 53. percben, Illés L. szöglete után öt méterről a kapu közepébe lőtt (2–1)
JÓ: Kiss G., Baka, Marics, ill. Szalma, Minczér, Erdei Z.

Tiszaújvárosi FC–Orosházi FC 0–3 (0–1)
Tiszaújváros, 150 néző. Vezette: Bendik (Kiss Gy., Szalai)
TISZAÚJVÁROS: Juhász – Kazár, Németi, Gulácsi – Járai, Papp, Vicickó (Nagy, 65. p.), Szilágyi, Gaskó – Orosz (Kukta, 82. p.), Czerva N. (Szabó K., 60. p.). Edző: Czerva Zoltán
OROSHÁZA: Such – Ferenczi, Molnár, Kiss – Kovács (Laurinyecz, 60. p.), Szrenka, Szabó N., Dobi, Lovas – Jakab (Belvon, 65. p.), Baranyi (Stef, 72. p.). Játékos-edző: Belvon Attila
GÓLSZERZÔ: Lovas a 12. percben hét méterről passzolt a kapuba (0–1). Lovas a 44. percben négy méterről az üres kapuba fejelt (0–2). Dobi az 57. percben a kifutó Juhász mellett 17 méterről a kapu közepébe helyezett (0–3)
JÓ: Járai, Orosz, ill. Ferenczi, Szabó N., Dobi, Lovas

Winner Sport-csoport

Vác VLSE–Szigetszentmiklósi TK 2–0 (0–0)

Vác, 200 néző. Vezette: Horváth S. (Erős, Horváth I.)
VÁC: Kiss Sz. – Koszora, Ráki, Hirt, Blaskó – Papp (Greff, 46. p.), Gulyás, Szabó Z., Kempf – Bozori (Sándor, 34. p., Molnár Z., 90. p.), Bari. Edző: Kovács Ervin
SZIGETSZENTMIKLÓS: Cser – Tóth Sz., Szente, Somogyi – Balás (Ugrai, 64. p.), Mészáros, Melsich, Frank – Ránits, Simon, Csák. Edző: Nahóczky Attila
GÓLSZERZÔ: Sándor a 76. percben 12 méterről gurított a jobb alsó sarokba (1–0). Gulyás a 93. percben tíz méterről lőtt a kapu jobb oldalába (2–0)
JÓ: Sándor, Ráki, Szabó Z., ill. Simon, Mészáros

Soroksár–Kistarcsa 3–1 (1–0)

Haraszti út, 300 néző. Vezette: Berger (Tumó, Koszó)
SOROKSÁR: Szalontai – Szigeti, Elekes Zs., Bacsó – Nagy B. (Herbert, 79. p.) Tóth A., Kormos, Mihályi, Babó – Kozarek (Páczi, 83. p.), Bene (Újhegyi, 63. p.). Edző: Elekes József
KISTARCSA: Varró (Nagy T, 55. p.) – Gricajuv, Tóth Gy., Tóth J., Szabados – Bernáth, Adamcsek, Vörös (Milovanovics 70. p.), Tábori, Burillák, Jávor. Edző: Bücs Zsolt
GÓLSZERZÔ: Nagy B. a 41. percben a kapusról kipattant labdát nyolc méterről a bal felső sarokba emelte. (1–0). Szigeti a 75. percben jobb oldali szöglet után élesen fejelt a léc alá (2–0). Elekes Zs. a 78. percben a Mihályi buktatásáért megítélt 11-esből (3–0). Tóth Gy. a 88. percben a kapu előtti tömörülésből a kapu bal sarkába vágta a lábdát (3–1)
JÓ: Elekes Zs, Szigeti, Nagy B., Bacsó, ill. Tóth Gy., Szabados, Bernáth

Budakalász–Pénzügyőr 1–1 (0–0)
Budakalász, 100 néző. Vezette: Kujbus (Márkus, Kerékgyártó)
BUDAKALÁSZ: Szendrei – Boruzs, Kult, Rakita – Kosznovszky, Matók, Kiss, Völgyi – Hamar (Kane, 60. p.), Tomasek, Lestár. Edző: Tóth József
PÉNZÜGYÔR: Stefán – Bocsó, Kiszeli (Megyeri, 83. p.), Vainer, Zátrok –Szalai, Zsolnai, Miklósvári, Pavkó (Bősze, 70. p.) – Mohai, Rajkó (Szabó, 79. p.). Edző: Eipel Ferenc
GÓLSZERZÔ: Tomasek a 62. percben Kiss beadását hat méterről a kapu közepébe rúgta (1–0). Rajkó 11-esből a 72. percben a kapu közepébe lőtt (1–1)
KIÁLLÍTVA: Kosznovszky (második sárga lap után) a 76. percben
JÓ: Szendrei, Matók, Kiss, ill. Stefán Zsolnai, Vainer

Hummel-csoport

Bodajk–Komló 1–0 (1–0)

Bodajk, 300 néző. Vezette: Hadnagy (Komláti, Feczkó)
BODAJK: Kovács – Miklósvári, Rodenbücher, Balogh, Nemecseki – Bori, Salacz J., Horváth, Kanta Sz. (Lipcsei 90. p.) – Kanta J., Imre (Andre 78. p.). Edző: Teodoru Vaszilisz, Hartyáni Gábor
KOMLÓ: Demhardt – Tóth (Fodor 60. p.), Tallósi (Tolnai 74. p.), Bolboaca, Istókovics – Balázs, Méhn, Priol (Varga a szünetben), Madar – Müller, Koller. Edző: Ott József
GÓLSZERZÔ: Kanta J. a 33. percben, 14 méterről bombázott a kapu jobb felső sarkába (1–0)
JÓ: Kanta J., Ródenbücher, Balogh, Bori, ill. Müller, Madar, Bolboaca

Szekszárdi UFC–Tatai HAC 1–0 (1–0)
Szekszárd, 250 néző. Vezette: Szökrényi (Szalai, Deutsch)
SZEKSZÁRD: Horváth B. – Tóth P., Fehér, Mosonyi, Gaál – Torma (Czékmány, 67. p.), Mészáros I., Bozsér, Vizdár (Barics, 80. p.) – Tálas, Szentjobbi (Csontos, 89. p.). Edző: Dienes Pál
TATA: Berecz – Tóth Z., Németh, Veréb, Ferkó – Schmidtmayer, Határvölgyi (Miksi, 76. p.), Bombicz, Kádas (Gyüszi, 89. p.) – Andai, Pankotai (Tóth N., 69. p.). Edző: Ferling Béla
GÓLSZERZÔ: Gaál a 27. percben, a Bereczről kipattanó labdát közelről passzolta a kapuba (1–0)
JÓ: Bozsér, Mészáros I., Tálas, Szentjobbi, Gaál, ill. Andai, Németh