Kaposvár-Fót 1-1. Tíz emberrel mentettek pontot

JUTASI RÓBERTJUTASI RÓBERT
2003.03.15. 23:07

GÓLSZERZÔ
Palásthy a 40. percben 20 méterről vágta a labdát a bal felső sarokba (0–1). Anghel a 76. percben az ötösről lőtt a kapu jobb oldalába (1–1)

SÁRGALAP
Kapcsos (Kovácsevics buktatásáért) a 29., Jéger (Sándor elkaszálásáért) a 83., Hajdú (szabadrúgás elvégzésének akadályozásáért) a 92. percben

KIÁLLÍTVA
Máté (Kapcsossal történt dulakodás után) a 22. percben

SZÖGLETARÁNY: 2:2 (2:1)

Élénk iramban keződött a meccs, a fürge fóti csapat sok futással és ügyes területelzárással igyekezett újtát állni a hazai próbálkozásoknak. Máté Péter vitatható körülmények közt történt kiállítása után az emberhátrányban lévő kaposváriak kockázatosabb védekezésre kényszerültek. Keszei Ferenc edző a hajrában ismét kockáztatott, amikor Petrók Viktor helyett Jéger Imrét küldte pályára. Számítása bevált, mert a támadó első akciójából született a hazaiak egyenlítő gólja.

Mestermérleg
Keszei Ferenc:
– Ez a meccs a korán emberhátrányba került csapat küzdőképességéről és a vitatható ítéletekről szólt.
Sarlós András: – Tíz ember ellen győzelmet engedtünk ki a kezünkből.