Női kosár NB I: Nenad Markovics lett a Vasas új edzője

Vágólapra másolva!
2024.07.17. 12:16
Fotó: Vasas SC
Az eddigi másodedző Nenad Markovics lett a női kosárlabda NB I-ben érdekelt Vasas Akadémia vezetőedzője.

A piros-kékek honlapjának szerdai közlése szerint a szerb szakember három éve dolgozik a pasaréti együttesnél, így „jól ismeri a klub működését, és a játékosokkal is kiváló kapcsolatot alakított ki, Milos Pavlovics távozását követően személye garantálhatja a nyugodt átmenetet".

„Őszintén bevallom, hogy igen váratlanul ért a felkérés, a klub vezetésével folytatott tárgyalások azonban meggyőztek arról, hogy valóban ez a legjobb döntés. Számomra mindenképpen nagy lehetőség, hiszen szakmai előrelépést kínál; hogy a csapat mennyit tud profitálni a tudásomból, az majd a bajnokság során dől el" – fogalmazott Markovics, aki mindenekelőtt kemény munkát vár majd el a játékosaitól.

A Vasas az előző idényben a bajnokságban hatodik lett, míg a Magyar Kupában – története során először – bejutott a négyes döntőbe, s végül negyedikként zárt. Ennek kapcsán Markovics azt mondta: a célok nem változtak, a csapat az új szezonban is a legjobb nyolc között szeretne végezni.

 

Legfrissebb hírek

Juhász Dorkának kihívásra volt szüksége a Schio után

Kosárlabda
2025.08.15. 16:38

Kifizetődött a Toman testvérek munkája – veretlenül jutott vissza az A-divízióba a magyar csapat

Kosárlabda
2025.08.14. 09:06

Fiatal szlovén centert igazolt a Győr

Kosárlabda
2025.08.13. 09:33

Női kosárlabda NB I: finn válogatott játékost szerződtetett a Győr

Kosárlabda
2025.08.12. 21:02

Sorsoltak a női kosár Ek-ban: jó helyre került a Pécs

Kosárlabda
2025.07.23. 12:03

Marozsán a Los Angeles-i olimpiáig a Vasasban folytatja pályafutását

Tenisz
2025.07.18. 17:56

Női kosárlabda NB I: horvát irányítóval erősített a bajnok Sopron

Kosárlabda
2025.07.11. 16:24

A Pécs főtáblás, a Szekszárd selejtez a női kosárlabda Európa-kupában

Kosárlabda
2025.07.09. 14:47
Ezek is érdekelhetik