Kosár: a Szolnok megerősítette, súlyos Kovács és Milosevics sérülése

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.02.15. 12:15
Mint megírtuk, vezéráldozatokkal járt a Szolnoki Olaj továbbjutása a férfi kosárlabda Magyar Kupában: Sztrahinja Milosevics és Kovács Péter is súlyos sérülést szenvedett. Ezeket most a gárda a hivatalos honlapján is megerősítette.

Az első hírek arról szóltak, hogy Kovács Péternek eltört a bokája, Sztrahinja Milosevicsnek pedig elszakadt az Achilles-ina – a két játékost azóta megvizsgálták az orvosok, s beigazolódott, hogy mindkét esetben helyes volt az elsődleges diagnózis.

A klub azóta Kovácsot és Milosevicset is Budapestre szállította, előbbit várhatóan a jövő hét elején megoperálják, míg a szerb játékos már ezen a héten kés alá fekszik.

A Szolnok a hivatalos honlapján hozzáteszi, Kovács Péter esetében elképzelhető, hogy még ebben az idényben pályára léphet, ám Milosevics számára biztosan véget ért ez a kiírás – a szerb hiánya kapcsán arról lehet olvasni, hogy a Szolnoki Olajnak nagy valószínűséggel új légióst kell szerződtetnie a következő napokban.

Legfrissebb hírek

Férfi kosár NB I: a címvédő Szolnok kiszenvedte a győzelmet

Kosárlabda
2025.09.27. 21:53

Új szezon, új élmények – megújult funkciókkal tér vissza a HUNBASKET TV

Kosárlabda
2025.09.26. 08:58

Nem várható one man show a Körmendtől

Kosárlabda
2025.09.25. 10:38

Harminckét év után újra a kontinens trónján a németek férfi kosárlabdában

Kosárlabda
2025.09.14. 22:12

Németország Törökországgal mérkőzik meg a férfi kosárlabda Eb döntőjében

Kosárlabda
2025.09.12. 21:49

A magyar válogatott kiesett a 3x3-as kosár Eb-ről

Kosárlabda
2025.09.06. 16:51

Vereséggel kezdett a férfiválogatott a 3x3-as kosárlabda Eb-n

Kosárlabda
2025.09.06. 13:23

Férfi kosárlabda Eb: Izraellel játszanak a címvédő spanyolokat kiejtő görögök

Kosárlabda
2025.09.05. 11:20
Ezek is érdekelhetik