(35-18, 19-24, 29-31, 13-19)
Gabányi-sportcsarnok, 200 néző. V: Váradi, Kapitány
MAFC: POJBICS 20/12, MOLNÁR A. 18, GREEN 27/9, Sajni 8, Kecskés 12. Cs: Balogh Z. 3, Tóth Sz. 5, Likár 1, Halmosi 2. Edző: Dinnyés Attila
DOMBÓVÁR: FORBES 31/15, Radnóti 8/6, Balogh L. 5, PANTA 18/9, EDMONSON 22/3. Cs: Veréb 3, Tömösváry 3, Szente 2. Edző: Dzunics Braniszlav
Az eredmény alakulása. 5. p.: 19-10. 15. p.: 42-26. 25. p.: 73-56. 33. p.: 84-77. 38. p.: 91-84. 40. p.: 92-89
Kipontozódott: Balogh L. (29. p.), Kecskés (30. p.)

A Fisher nélkül felálló hazaiak álomszerű kezdést produkáltak: végigmentek a figuráik, és pontosan céloztak minden helyzetükből. Ez persze sokat elárul a vendégek védekezésének nívójáról, és a harmadik játékrészben tovább folytatódott a tolnaiak vesszőfutása, a 25 perc alatt kapott 73 pont önmagáért beszél.

A negyedik negyedben a MAFC elnagyképűsködte támadásait és hátul sem zárt úgy, ahogy addig, így szorossá vált a meccs, de Green, valamint Pojbics megoldásainak köszönhetően ezúttal nem engedte kiénekelni a sajtot a szájából.

ZTE KK - MARC-KÖRMEND 81-80
(23-11, 15-27, 22-20, 21-22)
Zalaegerszeg, 400 néző. V: Bodnár, Gorka
ZALAEGERSZEG: Simon L. 2, Kováts 5/3, KÁMÁN 28/3, HOFFMANN 15/6, CSAPLÁR-NAGY E. 19. Cs: Vertetics 2, Baki 2, Keresztes, Wehner 8, Volf. Edző: Kis Attila
KÖRMEND: KUTASI 28/9, Ferencz 12, CUBELA 13/3, Vavra 7, Grebenár 10. Cs: Érsek 7/6, Kocsis, Horváth I. 1, Réti 2. Edző: Sabáli Balázs
Az eredmény alakulása. 4. p.: 15-2. 15. p.: 31-24. 25. p.: 42-50. 35. p.: 68-66
Kipontozódott: Ferencz (31. p.), Vavra (32. p.), Grebenár (34. p.), Simon L. (34. p.), Hoffmann (36. p.), Csaplár-Nagy E. (38. p.)

A ZTE lehengerlően kezdett, de 13 pontos előnyét a körmendi területvédekezés és a fiatal Kutasi remeklése semmissé tette. Rajta is túltett azonban hazai oldalon Kámán, aki a szezonbeli produkciójára feltéve a koronát 15 kiharcolt faultja és 40 percnyi robotolás után három ember gyűrűjében dobta be a győztes kosarat a kipontozódásokkal tarkított negyedik negyed vége előtti másodpercben.

FENSTHERM-VITAI EGER - MARSO-CARMO SUZUKI NYKK 94-88
(27-19, 20-23, 19-20, 28-26)
Eger, 300 néző. V: Király, Csősz
EGER: Djokics 9/3, KAHRIMANOVICS 24/3, JOKSZIMOVICS 16/3, HARTVICH 26/3, ZSEMLYE 13. Cs: Ughy 4, Petrucsik K. 2. Edző: Goran Mijovics
NYÍREGYHÁZA: Ádám 6/3, MALJKOVICS 14/12, PAVLOVICS 23/15, SCOTT 18/3, Livajic 10. Cs: Walke 3, Stakic 9, Boczkó, Kollár 5/3, Lippai. Edző: Merim Mehmedovics
Az eredmény alakulása. 3. p.: 6-0. 5. p.: 9-9. 15. p.: 34-31. 17. p.: 43-36. 24. p.: 50-53. 27. p.: 61-53. 35. p.: 74-69
Kipontozódott: Livajic (32. p.), Ádám (33. p.), Maljkovics (36. p.), Djokics (38. p.), Scott (39. p.), Pavlovics (40. p.)

Szép búcsúra készültek az eg-riek, és ez sikerült is a lelkesen, sőt helyenként jól játszó újonc gárdának. A sasok szinte végig vezetve nyerték az idényzáró találkozót, ám ezzel együtt is a pályán elért eredmények alapján kiesőknek számítanak. A vezetőségük azonban még nem mondott le arról, hogy a zöld asztalnál elérje a bentmaradást.