MIZO-PÉCSI VSK - SZEVIÉP-SZEGED 94-68 (25-20, 30-12, 23-17, 16-19)
Pécs, 1200 néző. V: Forrai, Fekete
PÉCS: Iványi, HLEDE 13/3, Károlyi 11/9, Branzova 7/3, BÉRES 15. Cs: DAPO 16/3, VILIPICS 24, Fegyverneky 4, Keller 4, Semsei. Edző: Rátgéber László
SZEGED: TÖRÖK 17/6, Djelmis 5, Nagyová 7/3, Ajanovics 9/3, Kajdacsi 14. Cs: Mészáros 13/9, Roczkov, Berta 3. Edző: Ujhelyi Gábor
Az eredmény alakulása. 6. p.: 16-10. 7. p.: 16-16. 15. p.: 37-23. 21. p.: 55-32. 31. p.: 82-49. 38. p.: 88-64

Szoros első negyed után hamar kiderült, hogy nem kell sok izgalomra számítani a folytatásban: már a nagyszünetben 23 pontos pécsi előnyt jegyezhettünk fel, ez pedig mindent eldöntött. A szegediek ugyan megnyerték az utolsó negyedet, de addigra már az ezúttal Bujdosót, Liszinát és Szakácsot pihentető, tehát a legutóbbi, szolnoki bajnokijánál lényegesen erősebb összeállításban pályára lépő címvédő kicsit kiengedett. Hazai szempontból a győzelmen kívül az a mérkőzés másik nagy pozitívuma, hogy a szerb center, Daliborka Vilipics végre jobbik énjét mutatta, ennek révén talán szerez némi önbizalmat az Euroliga elődöntőjéig.