Kézilabda: nem tudja, mikor térhet vissza a pályára a Veszprém meccsén is összeeső dán játékvezető

PATAKI GYULAPATAKI GYULA
Vágólapra másolva!
2025.03.10. 13:33
Jesper Madsen reméli, nem lett allergiás a kézilabdára (Fotó: Getty Images)
Jesper Madsen játékvezető bizonytalan ideig szünetelteti működését, miután a Veszprém–Sporting Bajnokok Ligája-mérkőzés után egy dán kézilabdabajnokin is rosszul lett.
Kézilabda
2025.03.08. 20:30

Kézilabda: újra rosszul lett a pályán a Veszprém-meccs közben kórházba szállított játékvezető

Jesper Madsen rosszulléte után Mads Hansen ismét egyedül vezette le a meccset.

Jesper Madsen dán játékvezető azzal került be az elmúlt időszakban a hírekbe, hogy előbb a Veszprém–Sporting Bajnokok Ligája-meccsen, majd az Aalborg–Team Tvis Holstebro bajnokin lett rosszul, így kollégájának, Mads Hansennek egyedül kellett mindkét mérkőzést befejeznie.

Madsen a TV2 Sportnak elárulta, hogy kényszerszünetet kell tartania, mielőtt visszatérne a pályára. Elmondása szerint szombaton rosszabbul érezte magát, mint Veszprémben, itt az sem segített, hogy lefeküdt.

„Nagyon rosszul éreztem magam, hosszú ideig erősen szédültem. Ezután az aalborgi kórházban megvizsgáltak. Semmi sem kapcsolódik a szívemhez, vagy egyéb neurológiai rendellenességhez. Inkább azt gyanítják, hogy valami fülprobléma okozhatja a rosszulléteket. Ezért most fel kell keresnem egy szakembert.”

Madsen hozzátette, hogy a veszprémi és az aalborgi mérkőzés között egy koppenhágai bajnokin is bíráskodott, és ott nem jelentkezett ez a probléma.

Soha nem volt hasonló problémám, futás közben vagy máskor. Nagyon rossz, amikor nem tudod, hogy mi váltja ki. Mindkét alkalommal kézilabda-mérkőzéseken lettem rosszul, remélem, nem lettem rá allergiás” – viccelődött a játékvezető, aki még nem tudja, mikor vezethet újra.

 

Legfrissebb hírek

Eredetileg nem is ez a német játékvezető fújt volna az ír–magyar meccsen?

Magyar válogatott
15 órája

Belga játékvezető dirigál a magyar–portugál vb-selejtezőn

Magyar válogatott
Tegnap, 10:27

Kézi: Los Angeles és Brisbane lebeg az ETO-akadémisták szeme előtt

Utánpótlássport
2025.09.06. 21:04

Az NB I után a Bajnokok Ligájában is jól rajtolna a Debrecen

Kézilabda
2025.09.04. 08:22

Kézilabda: az U19-es vb után már az NB I-re készül Eklemovic Márkó

Utánpótlássport
2025.08.28. 09:05

Bognár Tamás videóbíróként kap szerepet a Konferencialigában

Európa-konferencialiga
2025.08.26. 09:14

Kézi: Lendvai reméli, az U19-es vb csak a kezdet a válogatottban

Utánpótlássport
2025.08.24. 09:06

Újabb újonc játékvezető kap mérkőzést az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2025.08.23. 18:51
Ezek is érdekelhetik