Kézilabda: Imre és Ilic csapata is győzött a Bundesligában – körkép

Vágólapra másolva!
2024.12.08. 19:18
Imre Bence teljesítményére nem lehetett panasz (Fotó: AFP)
Az egyaránt olimpikon Imre Bence és Ilic Zoran csapata, a THW Kiel, illetve a HSV Hamburg is győzött a német férfi kézilabda-bajnokság vasárnapi játéknapján.

A Bundesliga honlapja szerint Imre Bence négy találattal segítette 37–33-as győzelemhez a Kielt a ThSV Eisenach otthonában. Ilic Zoran két találattal zárt a HSV Hamburgban, amely otthon 33–32-re nyert az SC DHfK Leipzig ellen. A Kiel az ötödik, a Hamburg a tizedik helyen áll 13 mérkőzés után.

A válogatott beálló Szűcs Bence kétszer volt eredményes az USDK Dunkerque-ben, amely 33–32-re győzött a Cesson-Rennes otthonában a francia élvonalban, és a 11. helyen áll.

Rosta Miklós háromszor talált be a Dinamo Bucuresti-ben, amely házigazdaként 31–26-ra nyert a CS Minaur Baia Mare ellen a román bajnokságban. A címvédő fővárosiak 11 mérkőzés után is százszázalékos teljesítménnyel állnak a tabella élén.

Bartók Donát egy góllal zárt a címvédő és listavezető Kadetten Schaffhausenben a svájci élvonalban.

 

Legfrissebb hírek

Megvan a Werder Bremen új vezetőedzője – hivatalos

Német labdarúgás
10 perce

Per Johansson: Európa két legjobb csapata találkozik az elődöntőben

Kézilabda
5 órája

Jonathan Tah a Bayern Münchennél folytatja – hivatalos

Német labdarúgás
7 órája

Imre Bence 12 gólt lőtt a Bundesligában

Kézilabda
18 órája

Három Vasas-legenda előtt tisztelegtek Angyalföldön

Kézilabda
19 órája

Kézilabda: 19 éves korában elhunyt Czenki Márk játékvezető

Kézilabda
2025.05.27. 13:48

Nem akart szerződést hosszabbítani, ezért megvált edzőjétől a Werder Bremen

Német labdarúgás
2025.05.27. 12:18

Erik ten Hag a Leverkusen új edzője – hivatalos

Német labdarúgás
2025.05.26. 11:10
Ezek is érdekelhetik