Kézilabda: Hanusz öt gólja ellenére kikapott a Stuttgart

MTI/ P. K.MTI/ P. K.
Vágólapra másolva!
2024.05.05. 00:08
Hanusz Egon öt gólt szerzett a Stuttgartban (Fotó: Getty Images, archív)
Hanusz Egon öt gólja ellenére a TVB Stuttgart 39–31-re kikapott a Flensburg otthonában a német férfi kézilabda-bajnokság szombati játéknapján.


A Bundesliga honlapja szerint a magyar válogatott irányító, Hanusz Egon hat lövésből szerezte öt találatát a Flensburg ellen. A Stuttgart a tabella 14. helyén áll.
    
Nagy Benedek tíz védéssel járult hozzá a hatodik helyezett Recoletas Atlético Valladolid 36–31-es győzelméhez a Blendio Sinfín otthonában a spanyol férfi bajnokságban.
    
Ogonovszky Eszter hatszor volt eredményes a címvédő DHK Baník Most együttesében, amely otthon 31–20-ra nyert a Sokol Písek ellen a cseh élvonal elődöntőjének második meccsén, ezzel 2–0-ra győzött a párharcban, a fináléban pedig a Házená Kynzvart lesz az ellenfele.
    
Suba Sárának kilenc védése volt az SV Union Halle-Neustadt csapatában, amely 25–21-re kikapott a HSG Bensheim/Auerbach otthonában a német női bajnokságban. Szabó Laura egy gólt dobott a BSV Sachsen Zwickau együttesében – Lakatos Rita nem talált be –, amely 33–16-ra veszített a Borussia Dortmund otthonában. A Német Kupa-címvédő TuS Metzingen 32–28-ra győzött a HSV Solingen-Gräfrath otthonában, Woth Viktória egy találattal járult hozzá a sikerhez. A Metzingen a hatodik, a Zwickau a tizedik, a Halle-Neustadt a tizenegyedik helyen áll a tabellán.

 

Legfrissebb hírek

Nyolc magyar gól a francia férfi kéziligában

Kézilabda
23 órája

Kézilabda: nagy potenciál rejlik az ifjúsági fiúválogatottban

Utánpótlássport
2025.11.04. 14:45

Kézi: hibátlanul aranyérmes a Tiby-kupán az ifjúsági fiúválogatott

Utánpótlássport
2025.11.02. 12:27

Csaknem fél év után ismét pályán a magyar férfi kézilabda-válogatott  

Kézilabda
2025.11.01. 08:06

Kuczora Csenge tíz gólt lőtt a német bajnokságban

Kézilabda
2025.10.29. 22:26

Fiatalszabály: nyűg vagy áldás?

Utánpótlássport
2025.10.29. 09:06

Hanusz Egon szerint nagy érvágás Lékai visszavonulása

Kézilabda
2025.10.28. 18:54

Nagy Benedek elmondta, mikor térne vissza kettős ujjtörése után

Kézilabda
2025.10.28. 08:25
Ezek is érdekelhetik