Szöllősi-Schatzl: Remélem, nem fogom trófea nélkül zárni az utolsó győri szezonom

N-P. T.N-P. T.
Vágólapra másolva!
2024.03.11. 10:59
null
A Győri Audi ETO KC jó kezdése ellenére a címvédő FTC-Rail Cargo Hungaria nyerte meg a Török Bódog női kézilabda Magyar Kupa tatabányai döntőjét, így a fővárosiak a kisalföldiekhez hasonlóan történetük során 15. alkalommal nyerték meg a sorozatot. A találkozó után a győriek csalódott szélsője, Szöllősi-Schatzl Nadine állt az NSO Tv kamerája elé.

Szöllősi-Schatzl Nadine nehezen találta a szavakat a vereség után.

„Nehéz egy ilyen meccs után bármit is mondani. Többet hibáztunk a második félidőben, mint kellett volna, a Fradi meg türelmesen végigjátszotta azt, amit tud, vagy gondolom, amire készült. Meg tudták fordítani akkor a mérkőzést, amikor a legjobban szükséges volt.”

Videónkban beszél arról, mikortól érezte azt, hogy baj lehet; hogy a sorozatban harmadik döntőjét elbukó Győrön van-e kupaátok és, hogy el tudja-e képzelni, hogy trófea nélkül zárja utolsó győri szezonját.

 

NŐI KÉZILABDA MAGYAR KUPA
DÖNTŐ, TATABÁNYA
GYŐRI AUDI ETO KC–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 23–25 (13–11)
Tatabánya, Multifunkcionális Sportcsarnok. 4500 néző. Vezette: Altmár, Horváth M.
GYŐR: SANDRA TOFT – Győri-Lukács 1, NZE MINKO 4, Brattset 2, Haugsted, V. KRISTIANSEN 6 (3), Szöllősi-Schatzl 2. Csere: Duijndam (kapus), S. Oftedal 3, GROS 5 (1), Blohm, Fodor Cs., Hovden, De Paula. Edző: Ulrik Kirkely
FTC: BÖDE-BÍRÓ B. – Malestein, KLUJBER 4, LEKICS 7 (3), Cvijics 1, BÖLK 3, MÁRTON G. 6. Csere: Janurik (kapus), Edwige, SIMON P. 4, Hársfalvi J., Kovács Anett, Kisfaludy. Edző: Allan Heine
Az eredmény alakulása. 7. perc: 3–0. 11. p.: 6–1. 15. p.: 6–4. 21. p.: 9–6. 24. p.: 9–9. 36. p.: 13–13. 43. p.: 18–15. 47. p.: 19–18. 51. p.: 22–21. 57. p.: 22–25
Kiállítások: 6, ill. 2 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 3/3

Legfrissebb hírek

Videó: méhraj miatt szakadt félbe a mérkőzés

Minden más foci
4 órája

Tizenegy érem az utánpótlás- és parasportolók pénteki mérlege Győrben

Kajak-kenu
6 órája

Barátja szerint Abu Fani egész nyáron távozni akart az FTC-től

Labdarúgó NB I
8 órája

Kettészakadni látszik a mezőny a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
13 órája

Az állandóságra építve az új évadban is tarolhat az FTC

Vízilabda
13 órája

A Pro Reccót is legyőzte New Yorkban a Ferencváros férfi vízilabdacsapata

Vízilabda
15 órája

Távozik az FTC fiatal brazil szélsője – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.09.04. 19:19

Gyermeket vár a Győr női kézilabdacsapatának eddigi kapitánya

Kézilabda
2025.09.04. 16:14
Ezek is érdekelhetik