Éles Benedek csapata, a GWD Minden 28–24-re kikapott a Tus N-Lübbecke otthonában a férfi kézilabda Német Kupa 2. fordulójában, kedden, így nem jutott be a legjobb 32 közé.
A Bundesliga honlapja szerint a vendégek magyar irányítója – akit a másodosztály legutóbbi fordulójának legjobb játékosává választottak – kétszer lőtt kapura, de gólt nem szerzett.
A finn férfibajnokságban a Riihimäen Cocks 32–25-re győzött a Dicken otthonában. A vendégeknél a balátlövő Fekete Dániel kétszer talált a hálóba, Miklós Gergőnek öt védése volt.
A román női élvonalban a Korsós Dorinát foglalkoztató Rapid Bucuresti házigazdaként 33–26-ra nyert a CS Dacia Mioveni ellen. A válogatott balszélső három lövésből két gólt szerzett. A fővárosiak kispadján ezen a találkozón mutatkozott be az új vezetőedző, a menesztett Kim Rasmussen helyét átvevő spanyol David Ginesta Montes.
Legfrissebb hírek

Kézilabda: Éles Benedek hazatért és Tatabányára igazolt
Kézilabda
2024.11.13. 19:48

Éles Benedek sokkal rosszabb gyógyulási időszakra számított
Kézilabda
2024.03.07. 10:22

Férfi kézilabda: elszakadt Éles Benedek térdszalagja
Kézilabda
2023.11.27. 19:18
Ezek is érdekelhetik