FÉRFI KÉZILABDA NB I, 2023–2024

Vágólapra másolva!
2023.08.28. 15:12
A férfi kézilabda NB I 2023–2024-es idényének menetrendje és eredményei.
Az eddigi évek gyakorlatához hasonlóan a 2023–2024-es idényben is 14 csapat szerepel a férfi K&H Ligában, amelynek alapszakaszában körmérkőzéses rendszerben játszanak a csapatok pályaválasztói joggal oda-visszavágós alapon. Az alapszakasz 2023. augusztus 26-tól 2024. május 19-ig tart, amely után az első két helyezett az egyik fél második győzelméig tartó döntőt vív, melyet 2024. május 20. és június 2. között kell megrendezni a két csapat megegyezése alapján.
Az eddigi évek gyakorlatához hasonlóan a 2023–2024-es idényben is 14 csapat szerepel a férfi K&H Ligában, amelynek alapszakaszában körmérkőzéses rendszerben játszanak a csapatok pályaválasztói joggal oda-visszavágós alapon. Az alapszakasz 2023. augusztus 26-tól 2024. május 19-ig tart, amely után az első két helyezett az egyik fél második győzelméig tartó döntőt vív, melyet 2024. május 20. és június 2. között kell megrendezni a két csapat megegyezése alapján.
TUDNIVALÓK 

  

A FÉRFI KÉZILABDA NB I ÁLLÁSAMGyDVL–KGk 
1. Veszprém2222905–602+303 44 
2. Szeged22202809–628+181 40 
3. Tatabánya221327681–640+41 28 
4. FTC221237703–669+34 27 
5. Csurgó211029599–614–15 22 
6. Gyöngyös2210210658–680–22 22 
7. Dabas2210111613–642–29 21 
8. Budakalász2210111629–659–30 21 
9. Balatonfüred219111564–587–23 19 
10. Komló22814584–639–55 16 
11. NEKA21714564–622–58 14 
12. PLER215214568–650–82 12 
13. Eger21615533–654–121 12 
14. Veszprémi KKFT21219569–693–124 

1. FORDULÓ
2023. augusztus 26., szombat
Veszprém–Csurgó 40–29
2023. szeptember 1., péntek
Szeged–Gyöngyös 37–28
PLER–Tatabánya 19–27
2023. szeptember 2., szombat
Budakalász–FTC 22–36
NEKA–Komló 21–20
Dabas–Veszprémi KKFT 34–29
Eger–Balatonfüred 26–25

2. FORDULÓ
2023. szeptember 8., péntek
FTC–Szeged 34–36
2023. szeptember 9., szombat
Tatabánya–Veszprém 24–31
Csurgó–Eger 35–26
Balatonfüred–Dabas 31–30
Veszprémi KKFT–NEKA 25–29
Komló–Budakalász 22–24
Gyöngyös–PLER 32–27

3. FORDULÓ
2023. szeptember 15., péntek
Eger–Tatabánya 28–29
2023. szeptember 16., szombat
Szeged–Komló 37–24
Budakalász–Veszprémi KKFT 28–2ö
NEKA–Balatonfüred 24–22
Dabas–Csurgó 21–29
Veszprém–PLER 37–21
Gyöngyös–FTC 29–35

4. FORDULÓ
2023. augusztus 26. szombat
Veszprém–Gyöngyös 49–31
2023. szeptember 22., péntek
PLER–Eger 30–32
Tatabánya–Dabas 36–29
2023. szeptember 23., szombat
Csurgó–NEKA 34–31
Veszprémi KKFT–Szeged 26–34
Komló–FTC 26–30
2023. szeptember 24., vasárnap
Balatonfüred–Budakalász 27–26

5. FORDULÓ
2023. október 6., péntek
Eger–Veszprém 22–51
2023. október 7., szombat 
Szeged–Balatonfüred 36–23 
Budakalász–Csurgó 36–28
NEKA–Tatabánya 25–27 
Dabas–PLER 25–25 
Gyöngyös–Komló 30–24 
2023. október 8., vasárnap
FTC–Veszprémi KKFT 33–28

6. FORDULÓ
2023. október 13., péntek
PLER–NEKA 22–29
Tatabánya–Budakalász 33–25
2023. október 14., szombat
Eger–Gyöngyös 31–28
Veszprém–Dabas 44–25 
Veszprémi KKFT–Komló 25–29
2023. október 15. vasárnap
Balatonfüred–FTC 34–30
Csurgó–Szeged 24–31

7. FORDULÓ
2023. október 4., szerda
Szeged–Tatabánya 39–30
2023. október 19., csütörtök
FTC–Csurgó 24–24
2023. október 21., szombat
Budakalász–PLER 29–19
NEKA–Veszprém 32–40
Komló–Balatonfüred 24–30
Gyöngyös–Veszprémi KKFT 34–30
Dabas–Eger 30–24

8. FORDULÓ
2023. október 28., szombat 
Dabas–Gyöngyös 29–31 
Eger–NEKA 25–23
Veszprém–Budakalász 47–28
PLER–Szeged 30–35
Csurgó–Komló 25–28
Balatonfüred–Veszprémi KKFT 27–19
2023. október 29., vasárnap
Tatabánya–FTC 29–24

9. FORDULÓ
2023. november 10., péntek
FTC–PLER 40–34
2023. november 11., szombat
Szeged–Veszprém 25–30
CYEB-Budakalász–QHB Eger 24–23
HSA NEKA–Dabas KC 22–26
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Balatonfüredi KSE 29–27
Carbonex-Komló–Mol Tatabánya KC 32–29
Fejér-B.Á.L. Veszprém–Csurgói KK 28–32
 

10. FORDULÓ
2023. október 4., szerda
Veszprém–FTC 45–34
2023. november 17., péntek 
PLER–Komló 30–28
2023. november 18., szombat
NEKA–Gyöngyös 29–28
Dabas–Budakalász 30–21
Szeged–Eger 42–28
Tatabánya–Veszprémi KKFT 34–29
Csurgó–Balatonfüred 30–28

11. FORDULÓ
2023. november 22., szerda 
FTC–Eger 37–20
2023. november 24., péntek
Gyöngyös–Csurgó 26–26
2023. november 25., szombat
Szeged–Dabas 38–33
Budakalász–NEKA 31–28
Veszprémi KKFT–PLER 23–34
Veszprém–Komló 40–24
2023. november 26., vasárnap
Balatonfüred–Tatabánya 21–22

12. FORDULÓ
2023. november 29., szerda
Dabas–FTC 32–28
2023. december 2., szombat
Budakalász–Gyöngyös 31–26
NEKA–Szeged 30–39
Eger–Komló 28–24
Veszprém–Veszprémi KKFT 54–27
PLER–Balatonfüred 31–28
Tatabánya–Csurgó 25–33

13. FORDULÓ
2023. december 8., péntek
Szeged–Budakalász 39–29
2023. december 9., szombat
Csurgó–PLER 35–30
Balatonfüred–Veszprém 21–46
Veszprémi KKFT–Eger 24–21
Komló–Dabas 33–26
FTC–NEKA 28–23
Gyöngyös–Tatabánya 25–26

14. FORDULÓ
2024. február 3., szombat
Gyöngyös–Szeged 35–33
Komló–NEKA 28–24
FTC–Budakalász 33–32
Veszprémi KKFT–Dabas 29–31
Balatonfüred–Eger 29–17
Csurgó–Veszprém 23–36
2024. február 4., vasárnap
Tatabánya–PLER 40–26

15. FORDULÓ
2024. február 10., szombat
PLER–Gyöngyös 29–29
Veszprém–Tatabánya 34–31
Eger–Csurgó 27–28
Dabas–Balatonfüred 21–22
NEKA–Veszprémi KKFT 31–27
Budakalász–Komló 33–27
2024. április 10., szerda
Szeged–FTC 39–23

16. FORDULÓ
2024. február 16., péntek
FTC–Gyöngyös 35–30
2024. február 17., szombat 
Komló–Szeged 29–35
Veszprémi KKFT–Budakalász 25–30
Balatonfüred–NEKA 28–24
Csurgó–Dabas 28–30
Tatabánya–Eger 45–26
PLER–Veszprém 23–36

17. FORDULÓ
2024. február 24., szombat
Gyöngyös–Veszprém 33–41
Eger–PLER 28–24
Dabas–Tatabánya 30–35
NEKA–Csurgó 21–29
Budakalász–Balatonfüred 27–21
Szeged–Veszprémi KKFT 42–28
FTC–Komló 40–28

18. FORDULÓ
2024. március 1., péntek
PLER–Dabas 23–24
Tatabánya–NEKA 44–32
2024. március 2., szombat
Balatonfüred–Szeged 31–37
Csurgó–Budakalász 29–32
Veszprémi KKFT–FTC 32–41
Komló–Gyöngyös 31–23
2024. március 10., vasárnap
Veszprém–Eger 39–29

19. FORDULÓ
2024. március 23., szombat
Budakalász–Tatabánya KC 30–30
Szeged–Csurgó 41–25
Dabas–Veszprém 32–40
Gyöngyös–Eger 31–26
Komló–Fejér-B.Á.L. Veszprém 29–28
2024. március 24., vasárnap
NEKA–PLER 27–34
2024. március 27., szerda
FTC–Balatonfüred 30–30

20. FORDULÓ
2024. március 29., péntek
PLER–Budakalász 29–28
2024. március 30., szombat
Tatabánya–Szeged 27–41
Veszprém–NEKA 42–27
Eger–Dabas 23–24
Balatonfüred–Komló 29–30
Csurgó–FTC 29–30
Veszprémi KKFT–Gyöngyös 30–36

21. FORDULÓ 
2024. április 6., szombat
Budakalász–Telekom Veszprém 30–43
Szeged–PLER
NEKA–Eger 32–23
Gyöngyös–Dabas 30–23
Komló–Csurgó 23–24
Fejér-B.Á.L. Veszprém–Balatonfüred 28–30

2024. április 7., vasárnap 
FTC–Tatabánya 27–27

22. FORDULÓ
2024. április 19., péntek
Dabas–NEKA
PLER–FTC
2024. április 20., szombat
Veszprém–Szeged
Eger–Budakalász
Csurgó–Veszprémi KKFT
Tatabánya–Komló
Balatonfüred–Gyöngyös

23. FORDULÓ
2024. április 27., szombat
FTC–Veszprém 31–40
Gyöngyös–NEKA
Budakalász–Dabas
Szeged–Eger
Komló–PLER
Veszprémi KKFT–Tatabánya
Balatonfüred–Csurgó

24. FORDULÓ
2024. május 3., péntek
PLER–Veszprémi KKFT
2024. május 4., szombat
Dabas–Szeged
NEKA–Budakalász
Tatabánya–Balatonfüred
Komló–Veszprém
Eger–FTC
Csurgó–Gyöngyös

25. FORDULÓ
2024. május 11., szombat
Komló–Eger
2024. május 15., szerda
Gyöngyös–Budakalász
Szeged–NEKA
FTC–Dabas
Veszprémi KKFT–Veszprém
Balatonfüred–PLER
Csurgó–Tatabánya

26. (UTOLSÓ) FORDULÓ
2024. április 10., szerda
Dabas–Komló 28–21
2024. április 13., szombat
Budakalász–Szeged 33–35
Tatabánya–Gyöngyös 31–34
2024. április 15., hétfő
Veszprém–Balatonfüred 33–20
2024. május 18., szombat
PLER–Csurgó
Eger–Veszprémi KKFT
NEKA–FTC

 

Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik