Női kézi NB I: válogatott kapust szerződtetett Vácról a Békéscsaba

V. J.V. J.
Vágólapra másolva!
2023.05.22. 19:20
null
Pásztor Bettina aláírt új csapatánál (Fotó: Békéscsabai NKSE)
Pásztor Bettina a női kézilabda NB I-ben szereplő EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE-be szerződött – derült ki a klub lapunknak eljuttatott közleményéből.


Pásztor Bettina korábban a Győri Audi ETO-ban, a Veszprémi Barabásban, a Debreceni VSC-ben és a Kisvárdában is játszott, jelenleg pedig még a Praktiker-Vác játékosa. Innen költözik majd az idény leteltével Békéscsabára. A kapus 2018-ban egy alkalommal a magyar válogatottban is pályára lépett.

„Motivált vagyok, szeretnék meghatározó tagja lenni a csapatnak, teljesítményemmel segíteni a célok elérésében. Lelkes, szimpatikus csapatnak tartom a Békéscsabát, külön öröm, hogy nem teljesen ismeretlen közegbe megyek, több játékossal voltunk már csapattársak, és jó kapcsolat fűz hozzájuk. Nagyon pozitívan várom a közös munkát” – idézi a klub Pásztor Bettinát.

Legfrissebb hírek

Bajnok a Kisvárda, kiesett a Tatabánya, a Vasas nyögvenyelősen nyert – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
10 órája

Újra feljutó helyen a Vasas, vereségével a kiesőzónába csúszott vissza a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
10 órája

NB II: ismét képernyőre kerül a Kazincbarcika

Labdarúgó NB II
2025.05.08. 08:23

Visszajutott az élvonalba a Kisvárda, kikapott a Vasas, ismét feljutó helyen a Barcika – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 20:48

Bár a győzelem elmaradt, visszajutott az élvonalba a Kisvárda!

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 19:14

NB II: ráadásgóllal győzött a Kisvárda, bombagóllal a Vasas, a Honvéd simán verte a Békéscsabát

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 20:53

Nem volt kérdéses a Honvéd győzelme a Csaba ellen

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 18:29

Kilenc emberrel ikszelt a Kisvárda, kieső helyen a Gyirmót, fordított a Csaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.04.20. 20:52
Ezek is érdekelhetik