Női kézi: két érkező az FTC-től, szinte teljes a Vác kerete

H. D.H. D.
Vágólapra másolva!
2021.03.11. 19:39
null
Szinte teljesen kialakult a Vác kerete a 2021–2022-es idényre (Fotó: Földi Imre)
A Vác női kézilabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy szinte teljesen kialakult az együttes kerete a 2021–2022-es idényre.

 

A klubhonlap beszámolója szerint két játékos érkezik a csapathoz az FTC-től: az irányítóként és átlövőként is bevethető 18 esztendős Ballai Borbála kétéves kölcsönszerződést írt alá, míg a 19 éves beálló, Kovalcsik Jázmin hároméves szerződést kötött a Váccal. Mellettük a Dunakanyar Kézilabda Akadémiától érkezik a 19 esztendős Balogh Petra: a balszélső 2024 júniusáig szóló szerződést kötött.

Továbbá ketten szerződést hosszabbítottak, Aron Andrea és Szondi Zsófia egyaránt újabb egy-egy évre kötelezte el magát.

Az érkezők mellett a távozókról is tájékoztatást adott a Vác, a közlemény szerint Szeberényi Flóra és Bálint Anna máshol folytatja a pályafutását.

A következő idényre így szinte teljes a Vác kerete, a beszámoló szerint még egy kapus érkezése várható.

A VÁC KERETE A 2021–2022-es IDÉNYRE
Kapusok:
Bukovszky Anna, Pásztor Bettina, ?
Balszélsők: Balogh Petra, Schatzl Natalie, Szondi Zsófia
Átlövők, irányítók: Aron Andrea, Ballai Borbála, Bárdy Noémi, Ferenczy Fruzsina, Hámori Konszuéla, Kácsor Gréta, Kuczora Csenge
Beállók: Helembai Fanny, Kovalcsik Jázmin, Világos Diána
Jobbszélsők: Diószegi Nikolett, Grosch Vivien, Pálffy Anna

Legfrissebb hírek

Kicsikarta a győzelmet a Ferencváros a női kézi BL-ben

Kézilabda
23 órája

Favoritként lép pályára a Győr és a Ferencváros is a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
Tegnap, 10:29

Női kézilabda NB I: Esztergomban nyert rangadót a DVSC, győzött a Győr és az FTC

Kézilabda
2025.09.24. 19:40

Női kézi NB I: megváltozott a Győr–Ferencváros rangadó időpontja

Kézilabda
2025.09.24. 16:42

Janurik Kinga: Most itt vagyok, és ez a legfontosabb!

Kézilabda
2025.09.16. 18:17

Ráérzett a Fradi gyenge pontjára a CSM Bucuresti

Kézilabda
2025.09.16. 09:24

Bukarestben is kikapott a Ferencváros a női kézi BL-ben

Kézilabda
2025.09.14. 17:37

A Győr, az FTC és a Debrecen is simán nyert a női kézi NB I-ben

Kézilabda
2025.09.10. 19:52
Ezek is érdekelhetik