Női kézilabda NB I: ismét dobogóra állna az Érd

Vágólapra másolva!
2019.08.15. 22:25
null
Támadásban a narancsmezes érdiek a Kisvárda elleni felkészülési mérkőzésen (Fotó: Török Attila)
Ismét bajnoki dobogóra állna az Érd női kézilabdacsapata. A klub csütörtöki évadnyitó sajtótájékoztatóján Szabó Edina vezetőedző azt mondta: a cél reális, még ha nehéz is lesz elérni.

 

A Pest megyei együttes, mely 2013 és 2018 között sorozatban hatszor lett bronzérmes az NB I-ben, a legutóbbi idényben a negyedik helyen zárt: a BL-győztes Győrön és a Ferencvároson kívül az EHF-kupa-győztes Siófok is megelőzte.

A csapat új sportszergyártója, a 2Rule egyedi tervezésű és kivitelezésű mezekkel látta el az érdi kéziseket, ezeket a csütörtöki sajtóeseményen mutattak be.

Az érdiek csütörtöktől szombatig felkészülési tornát rendeznek. A IX. Érdi Kupa nyitányán a Dunaújvárosi KKA–MTK Budapest mérkőzés 30–30-ra végződött, míg a házigazda Érd – négygólos félidei hátrányt ledolgozva – 30–24-re verte a Kisvárdát.

 

Legfrissebb hírek

Háfra Noémi és Tyiskov-Helembai Fanny a Mosonmagyaróvárnál folytatja – hivatalos

Kézilabda
6 órája

Bukovszky és Háfra is távozik Vácról

Kézilabda
7 órája

A DVSC könnyedén verte meg a Budaörsöt a női kézi NB I-ben

Kézilabda
22 órája

Nem bírt a Kisvárdával a Mosonmagyaróvár

Kézilabda
2025.04.18. 21:24

11 gól sem volt elég, az Alba Fehérvár legyőzte a Vasast a női kézilabda-bajnokságban

Kézilabda
2025.04.17. 19:18

21 éves brazilt igazolt a DKKA

Kézilabda
2025.04.08. 19:08

Az FTC is reagált, Jesper Jensen szerint félreértelmezték a szavait

Kézilabda
2025.04.08. 15:48

Osztrák válogatott balátlövővel erősített a Szombathely – hivatalos

Kézilabda
2025.04.07. 18:29
Ezek is érdekelhetik