Férfi kézi NB I: a Komló öt góllal nyert Cegléden

2018.04.27. 19:46
A Komló 30–25-re nyert Cegléden a férfi kézilabda NB I 25. fordulójában. A 7. percben 5–1-re még a Cegléd vezetett, de utána 7–6-ra fordított a Komló, és már nem is engedte ki a mérkőzést a kezéből. Ez volt a Cegléd utolsó hazai mérkőzése a bajnokságban.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
CEGLÉDI KK SE–SPORT36 KOMLÓ 25–30 (14–17)
Cegléd,
550 néző. Vezette: Bócz, Wiedemann
CEGLÉD: Pallag – Lászlai 2, Borsos 1, Juhász K. 3, GRBOVICS 4, Radnic 2 (1), Radovics 3. Csere: Mojszilov (kapus), Tóth K. 2, SZABÓ 4, Hajdu 2, Dávid, Hódi, Megyeri 2. Edző: Jakab László
KOMLÓ: GRANIC – Markovics 2 (1), Huesmann 1, Katzirz, Grünfelder 1, OBRADOVIC 5, Gebhardt 4. Csere: Selymes (kapus), SZUNAJKO 6, Kovács M. 2, JERKOVIC 8, Balázs 1, Hoffmann. Edző: Kilvinger Bálint
Az eredmény alakulása. 6. perc: 5–1. 9. p.: 5–4. 14. p.: 6–8. 17. p.: 6–10. 26. p.: 13–14. 31. p.: 14–18. 52. p.: 23–26
Kiállítások: 4, ill. 14 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 1/1
MESTERMÉRLEG:
Jakab László:
– Sajnos nem sikerült az utolsó hazai meccsünk. Jó erőkből álló és jól játszó együttes ellen küzdöttünk, de úgy látszik, hogy a nehézségeink kihatottak a fejekre. Sajnálom a közönségünket, azért gratulálok a csapatnak, mert a fél éves célkitűzésünket teljesítettük.
Kilvinger Bálint: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, az is volt. Mindent megtettünk, hogy nyerni tudjunk. Nagy csata volt, örülünk a győzelemnek.