Női kézilabda: Érdről igazolhat játékost a Randers – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.02.14. 11:53
null
Jamina Roberts dán ajánlatot kapott (Fotó: expressen.se)
Szerda délután öt órakor sajtótájékoztatót tart a Randers HK, dán lapértesülés szerint a női kézilabdacsapat bejelenti új igazolásait a következő szezonra. Az egyik friss szerzemény Jamina Roberts, az Érd svéd válogatott balátlövője lehet.

 

 

A Randers Amtsavis információja szerint szerda délután nagy bejelentésre készül a város női kézilabdacsapata, amely szerződtetheti Jamina Robertset, az Érd 27 éves, Európa-bajnoki ezüst- és bronzérmes svéd balátlövőjét.

A Randers HK két évvel ezelőtt már szerette volna megszerezni, de Roberst inkább hazatért korábbi csapatához, az IK Sävehofhoz, onnan igazolta le tavaly az Érd. A játékos párjával, a szintén balátlövő Emil Berggrennel együtt érkezett Magyarországra.

„Mielőtt ide jöttünk volna, öt éven keresztül külön éltünk Emillel, így mindenképpen olyan lehetőséget kerestünk, ahol végre együtt lehetünk. Először engem keresett meg az Érd, majd miután neki is találtunk csapatot Budakalászon, úgy döntöttünk, belevágunk” – nyilatkozta decemberben a Nemzeti Sport Online-nak.

Legfrissebb hírek

Kézilabda: sokat erősödtek az ifjúsági fiúválogatott tagjai

Utánpótlássport
11 órája

Kézilabda: Sokat tanultunk az U19-es Eb-n – Bohus Beáta

Utánpótlássport
2025.07.23. 09:06

Az Orosz Kézilabda-szövetség csapatainak nemzetközi visszatérésére számít

Kézilabda
2025.07.20. 12:31

Kézilabda: kikapott az U19-es leányválogatott Montenegrótól az Eb-n

Utánpótlássport
2025.07.18. 21:21

Kézi: kikaptak, de így is Eb-negyeddöntősök az U19-es magyar lányok

Utánpótlássport
2025.07.15. 21:17

Kézi: dupla kerettel készül az ifjúsági leányválogatott

Utánpótlássport
2025.07.15. 09:00

Kézilabda: magyar győzelem a középdöntőben az U19-es leány Eb-n

Utánpótlássport
2025.07.14. 21:27

Kézilabda: edzőmeccsekkel hangolt az EYOF-ra a serdülő fiúválogatott

Utánpótlássport
2025.07.13. 09:01
Ezek is érdekelhetik