Kézi: meghívták fagyizni a kedvenceit, aztán majdnem megállt a szíve – videó

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.10.13. 14:34
Csodálatos élményben volt része egy kilencéves szlovén kézilabda-rajongó kisfiúnak, köszönhetően a Gorenje Velenje játékosainak, no meg az édesapjának.

A Velenje október 1-jén 31–29-re nyert otthon a dán Skjern ellen a Bajnokok Ligájában, és a győzelem teljesen feldobta fiatal szurkolójukat, Lukát. A 9 éves fiú édesapja a következő üzenetet írta a klub Facebook-oldalára: „A fiunk azt mondja, hogy nagyon jól játszottatok, ezért mindannyiótokat meghív fagyizni. Megőrül értetek, srácok!”

Néhány velenjei játékos pedig élt a meghívással, kocsiba pattantak, beugrottak fagylaltért, majd megjelentek Lukáék háza előtt. Ifjú rajongójuk szinte hisztérikus állapotba került, alig akart hinni a szemének.

Összejött tehát a közös fagyizás, a játékosok és a család tagjai jó hangulatban fogyasztották a fagyasztott csemegét, közben kedélyesen elbeszélgettek. A kézisek ajándékokkal, mezzel és jegyekkel is meglepték vendéglátóikat, hogy személyesen szurkolhassanak nekik.

„Beszéltem Lukával a meccs után, megkérdeztem, szeretné-e, ha a játékosok meglátogatnák, és hoznának magukkal egy kis jégkrémet? »Apu, menj már, erre semmi esély!« – felelte. Aztán tessék, valóra vált. Láthatták, milyen boldog volt, szinte szívinfarktust kapott” – mondta az apuka a látogatáskor.

Legfrissebb hírek

Kézilabda: rögös úton halad az Eb felé az U19-es leányválogatott

Utánpótlássport
Tegnap, 11:09

Videó: mutatjuk Diogo Jota legszebb liverpooli góljait

Angol labdarúgás
2025.07.03. 12:02

Kézilabda: vezér nélkül maradt a vb-re az U21-es férfiválogatott

Utánpótlássport
2025.07.01. 16:40

Kézi: a junior leányválogatott Eb, az ifjúsági dupla megméretés előtt

Utánpótlássport
2025.06.29. 09:05

Kiegyensúlyozottság – Jakus Barnabás jegyzete

Kézilabda
2025.06.27. 23:32

Kézilabda: a 14. helyen zárta az U21-es férfi-vb-t a magyar válogatott

Utánpótlássport
2025.06.27. 18:31

Magyar rangadó a Győr csoportjában, belehúzott a Szeged és az FTC – sorsoltak a kézilabda BL-ben

Kézilabda
2025.06.27. 15:46

Kézilabda: a 13. helyért játszik a vb-n az U21-es férfiválogatott

Utánpótlássport
2025.06.26. 16:08
Ezek is érdekelhetik