Kézi: az utolsó simításokat végzik a győri arénán - fotók

Vágólapra másolva!
2014.11.04. 11:53
Utolsó fázisához érkezett a győri Audi Aréna építése: az új komplexum lesz a Horvátországgal közösen rendezendő Európa-bajnokság egyik helyszíne, ahol a magyar válogatott is játssza csoportmeccseit december elején. Az épület már ruhát öltött, a környéken az utolsó simítások zajlanak.

A kisalfold.hu beszámolója szerint az új csarnokban az első tétmeccset a Győri Audi ETO KC a svéd Sävehof ellen vívja a Bajnokok Ligájában november 23-án, vasárnap. A kontinensviadal előtt előkészületi találkozókat is rendeznek az új csarnokban, a megyei portál úgy tudja, hogy a magyar válogatott Győrben edzőtáborozik november utolsó napjaiban, s erre az időre egy-két felkészülési meccset is le szeretne kötni a szövetség. kisalfold.hu beszámolója szerint az új csarnokban az első tétmeccset a Győri Audi ETO KC a svéd Sävehof ellen vívja a Bajnokok Ligájában november 23-án, vasárnap. A kontinensviadal előtt előkészületi találkozókat is rendeznek az új csarnokban, a megyei portál úgy tudja, hogy a magyar válogatott Győrben edzőtáborozik november utolsó napjaiban, s erre az időre egy-két felkészülési meccset is le szeretne kötni a szövetség.

A magyar válogatott december 7-én játssza első mérkőzését az Eb-n Oroszország ellen. December 9-én Lengyelország, december 11-én Spanyolország ellen folytatják a csoportkört Németh András tanítványai, mindegyik mérkőzés Győrben lesz.

Hamarosan végleges formát ölt a győri kézisek ékszerdoboza (Fotók: Kisalföld)
Hamarosan végleges formát ölt a győri kézisek ékszerdoboza (Fotók: Kisalföld)

Legfrissebb hírek

Kézi: kikapott a csehektől a magyar leányválogatott az U19-es Eb-n

Utánpótlássport
5 órája

Kézilabda: sima győzelemmel rajtolt az U19-es leányválogatott az Eb-n

Utánpótlássport
2025.07.09. 21:23

Kézilabda: szerdán megkezdődik az U19-es leány Eb

Utánpótlássport
2025.07.08. 09:02

Megszületett a korábban hét évet Győrben töltő Stine Oftedal gyermeke

Kézilabda
2025.07.08. 08:57

Kézi: a kapitány testközelből figyeli a junior leányválogatott útját

Utánpótlássport
2025.07.07. 14:39

Kézilabda: érettségi és Eb-felkészülés a programban

Utánpótlássport
2025.07.07. 11:03

„Remélem, ezzel példát mutatok akár a kortársaimnak, de leginkább a fiatalságnak” – Görbicz Anita lediplomázott

Kézilabda
2025.07.04. 18:57

Kézilabda: rögös úton halad az Eb felé az U19-es leányválogatott

Utánpótlássport
2025.07.04. 11:09
Ezek is érdekelhetik