Női kézi BL: Blanco hetekre, Thea Mörk hosszú hónapokra kidőlt

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.02.07. 14:19
Több sérülés is nehezítette a Győri ETO-val közös Bajnokok Ligája-középdöntős csoportban szereplő Larvik női kézilabdacsapatának életét az elmúlt hetekben. A beálló Isabel Blanco vállsérülést szenvedett a legutóbbi, Krim Ljubljana elleni BL-meccsen, míg szélső Thea Mörk súlyos térdsérülést szenvedett január 21-én.

A Larvik honlapjának beszámolója szerint a rövid időn belül újra a válla miatt kieső Blanco felépülése három hétig tarthat, viszont sokkal hosszabb lesz a kényszerpihenő Mörk esetében. A szélső keresztszalag-szakadást szenvedett a jobb térdében, és a porc is megsérült. Február 21-én műtik, kilenc hónapos kihagyásra is számíthat.

Mint ismert, a Larvik és Győr ma este játszik egymás ellen a BL-ben, és a találkozó előtt közösen emlékeznek meg a hétvégén elhunyt Karl Erik Böhnről.

Legfrissebb hírek

Vámos Petra: Bízom benne, hogy sok magyar szíve dobog majd értünk is

Kézilabda
14 órája

Győri-Lukács Viktória: Ha tudnám a titkot, már megnyertük volna a BL-t

Kézilabda
2025.05.20. 10:16

Női kézilabda BL: „Nem voltam még ott, csak tévében láttam, onnan csodálatosnak tűnt”

Kézilabda
2025.04.27. 08:18

Feszültség, hetesek és Sako-bravúrok után ismét a négyes döntőben a Győr

Kézilabda
2025.04.26. 19:38

Az FTC győzelemmel felérő döntetlent harcolt ki Odensében a női kézi BL-ben

Kézilabda
2025.04.20. 17:38

Időn túli hetessel győzött a Győr a Ludwigsburg vendégeként a női kézi BL-ben

Kézilabda
2025.04.19. 15:53

Női kézilabda BL: megkezdődik a harc a budapesti négyes döntőért – minden párharcban magyar érdekeltséggel!

Kézilabda
2025.04.19. 11:43

„Még mindig különleges Győrben pályára lépni” – ludwigsburgi piknik Faluvégi Dorottyával

Kézilabda
2025.04.17. 09:34
Ezek is érdekelhetik