Férfi kézi NB I: a Tatabánya egy góllal verte otthon az újoncot

2013.09.27. 20:04
A férfi kézilabda NB I 5. fordulójának péntek esti mérkőzésén a Tatabánya hazai pályán 23–22-re legyőzte az újonc SZESE Győrt. A Tatabánya így továbbra is veretlen a bajnokságban. Érdekesség, hogy Harsányi Gergelyék legutóbb is egy góllal nyertek, igaz, akkor idegenben a Vác ellen. A Tatabányában Bodó Richárd nyolc gólt dobott, akárcsak a győrieknél Szabó András.

TATABÁNYA:
Paul – HARSÁNYI 5 (3), Nenadics 1, Djukics, Rossoni 1, BODÓ 8, Kanyó Á. Csere: Szente (kapus), Díaz 1, Dénes, Mazák 1, Kiss Á. 1, Nagy Sz. 1, PÁSZTOR Á. 4, Juhász Á. Edző: Debre Viktor
GYŐR:
LORGER – Terenyi 1, SZABÓ A. 8 (1), Hernández, ROSTA M. 2, Rivnyák 2, Halász L. 2. Csere: Mota 4 (1), Gál K. 3, Gebhardt, Kalmár, Németh G. Edző: Magi Serra
Az eredmény alakulása.
6. perc: 1–1. 10. p.: 2–1. 15. p.: 6–6. 21. p.: 8–10. 37. p.: 17–14. 45. p.: 18–18. 56. p.: 21–21
Kiállítások:
2, ill. 8 perc
Hétméteresek:
3/3, ill. 3/2
Debre Viktor:
– Ilyen küzdelmes meccsre számítottam. Itt mindenki leír mindenkit, miközben nincsenek könnyű ellenfelek. Nagyon meg kell becsülnünk ezt a két pontot.
Magi Serra:
– Nagyon jó mérkőzés volt. A végjáték tele extra izgalmakkal. A hazaiak most szerencsésebbek voltak.FÉRFI KÉZILABDA NB I