Férfi kézi BL: döntetlennel kezdett a HSV a selejtezőben

2013.08.21. 21:07
Idegenbeli döntetlennel kezdett a férfi kézilabda Bajnokok Ligája selejtezőjében a címvédő Hamburg. A HSV szünetben még háromgólos hátrányban volt a Füchse Berlin vendégeként, és gyakorlatilag a második félidőben is folyamatosan futott az eredmény után, az utolsó percben Stefan Schröder találata mégis azt jelentette, hogy a pénteki visszavágón meccsnullról indulnak a felek.

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
SZABADKÁRTYÁS SELEJTEZŐ
Füchse Berlin (német)–Hamburg (német) 30–30
(18–15)
Gólszerzők: Horák, Igropulo 6-6, Löffler 5, Jaszka, J. Nielsen, Richwien, Iker Romero 3-3, Petersen, ill. Lindberg 6, Djordjics, Duvnjak, Mahe, Pfahl 4-4, Schröder 3, H. Toft Hansen 2, Canellas, Dominikovic, A. Nilsson
A visszavágót pénteken 19 órakor rendezik Hamburgban.FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA