Női kézi: az MKSZ azt szeretné, ha Újvidéken játszanánk

Vágólapra másolva!
2012.06.18. 16:06
A Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) felvette a kapcsolatot az év végi, női Európa-bajnokság rendezését Hollandia visszalépése után megkapó szerb szövetséggel, hogy a magyar válogatott meccseit a januári férfi kontinensviadalhoz hasonlóan Újvidéken rendezzék.

„Örülünk a döntésnek, hogy ismét Szerbiában lesz az Európa-bajnokság, ezúttal a női torna, hiszen így reményünk van arra, hogy több ezer magyar szurkoló a helyszínen drukkolhasson válogatottunknak” – olvashatók Vetési Iván, a Magyar Kézilabda-szövetség elnökének szavai az MKSZ közleményében.

„Már fel is vettük a kapcsolatot a rendező szerb szövetséggel annak érdekében, hogy a férfiakhoz hasonlóan női válogatottunk is Újvidéken játszhassa csoportmérkőzéseit. Reméljük, hogy ezáltal megkönnyítjük a magyar szurkolók, egyben a nemzeti csapat dolgát, és szinte hazai pályán léphet pályára az együttes.”

A magyar válogatott selejtezőcsoportja második helyezettjeként jutott ki az Eb-re, amelynek csoportsorsolását pénteken rendezik Monacóban.

Legfrissebb hírek

Fájó hazai vereséggel kezdett a Szeged a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
2025.09.11. 20:36

A németek félelmetes hajrája után jött Jokicsék kiesése a férfi kosárlabda Eb-n

Kosárlabda
2025.09.06. 22:57

Kézi: Los Angeles és Brisbane lebeg az ETO-akadémisták szeme előtt

Utánpótlássport
2025.09.06. 21:04

Kézilabda: díjazták az elmúlt idény legjobbjait

Kézilabda
2025.09.04. 18:54

Az NB I után a Bajnokok Ligájában is jól rajtolna a Debrecen

Kézilabda
2025.09.04. 08:22

Férfi kosár Eb: a törökök nagy csatában legyőzték Jokicsékat, ők maradtak hibátlanok, no meg a németek

Kosárlabda
2025.09.03. 22:10

A nyolcaddöntőben búcsúztak a címvédő szerbek a női röpi vb-n

Röplabda
2025.08.29. 17:38

Kézilabda: az U19-es vb után már az NB I-re készül Eklemovic Márkó

Utánpótlássport
2025.08.28. 09:05
Ezek is érdekelhetik