Lengyelország–Magyarország 5–3
(3–1, 2–1, 0–1)

Krynica, 500 néző. V: Godziatkowski, Meszynski, Boronski (lengyelek)
Lengyelország: Wawrkiewicz – Gonera, Zamojski 1, Slysarczyk 1, Parzyszek (1), Dolega (1), Szczepaniec, Sroka, Laszkiewicz, Slabon (1), Baginski 1, Gil, Sokol, Rozanski (2), Voznik (2), Sarnik (1), Smeja, Jakubik, Krzak, Justka (1), Radwanski 2. Szövetségi kapitány: Wiktor Pysz
Magyarország: Halmosi – Tőkési, Sille, Palkovics, Ocskay, Gröschl, Horváth (1), Tokaji (1), Peterdi 1 (1), Ladányi 2, Vas M. (1), Svasznek, Kangyal, Kovács, Hoffmann, Fodor, Lencsés, Szélig, Csibi, Majoross, Borbás, Szuna, Fekete, Budai (kapus). Szövetségi kapitány: Dusan Kapusta
Kiállítások: 10, ill. 6 perc + 10 perc fegyelmi (Sille)

Semmiképpen sem tekinthető sikeresnek a magyar válogatott világbajnoki főpróbája: a hétfői 5–2-es vereség után kedden 5–3-ra kapott ki Krynicában Dusan Kapusta együttese. A hazaiak már az első pillanatoktól kezdve átvették az irányítást, a 4. percben Zamojski révén szereztek vezetést, a 13. percben pedig már 3–0 volt a javukra. A magyar válogatott kapust cserélt, Halmosi helyét Budai foglalta el, s az együttes is valamelyest magára talált. Ezt jelezte, hogy Ladányi még ebben a játékrészben szépített, a második harmad elején pedig Peterdi góljával egyre csökkent a lengyelek előnye. A vendéglátók aztán ismét felpörögtek, Budai kapuját is bevették, a folytatásban pedig már csak arra ügyeltek, hogy ne fogyjon el az előny. A hétfőn kezdődő oslói divízió–1-es vb szempontjából nem igazán biztató eredmény mellett az is aggasztó, hogy csak a válogatott második sora volt eredményes, azaz a védekezés mellett a góllövéssel is hadilábon állnak a mieink.