Franciaország: a szövetség elnöke bocsánatot kért Zidane-tól

Vágólapra másolva!
2023.01.09. 12:20
null
Noël Le Graët össztűz alá került a Zidane-ra tett kijelentései miatt (Fotó: Getty Images)
Bocsánatot kért a Zinédine Zidane kapcsán tett kijelentései után a Francia Labdarúgó-szövetség elnöke, Noël Le Graët. 

 

Noël Le Graët-t egy vasárnapi rádióműsorban kérdezték Zinédine Zidane-ról, akit Didier Deschamps szövetségi kapitány szerződéshosszabbítása előtt esélyesnek tartottak a posztra. Zidane-t azóta a brazil kispaddal is szóba hozták, az elnök erre is reagált.

„Szeretnék bocsánatot kérni a megjegyzésekért, amelyek egyáltalán nem tükrözik a gondolataimat és a tiszteletet a játékos iránt, aki volt, illetve az edző iránt, akivé vált” – mondta a nagy port kavaró nyilatkozatáról Le Graët a francia hírügynökségnek.

Az ügyben a francia labdarúgás jelenlegi egyik, ha nem a legnagyobb sztárja, Kylian Mbappé is megnyilvánult: a Paris Saint-Germain kiválósága szerint Zidane több tiszteletet érdemel.

Legfrissebb hírek

Szavazzon a XXI. század góljára! – Fiola Attila, 2021. június 19., Magyarország–Franciaország 1–1

Magyar válogatott
1 órája

A francia válogatottól távozó Deschamps a lehetséges utódjáról, Mbappéról és a saját jövőjéről is beszélt

Francia labdarúgás
2025.02.14. 09:30

A franciák, a dánok és a németek is ott vannak már a kézilabda-vb negyeddöntőjében

Kézilabda
2025.01.23. 22:06

Imre Bence elmondta, Fazekas Gergővel hogyan kezelik azt, hogy „ez nem az ő világbajnokságuk”

Kézilabda
2025.01.22. 16:47

Ónodi-Jánoskúti Máté elnézést kért a magyar szurkolóktól, üzent is nekik

Kézilabda
2025.01.22. 08:39

Rosta Miklós: Nem így készültünk, fel akartuk venni a harcot a franciákkal

Kézilabda
2025.01.21. 22:56

A franciák nyerték a rangadót, négy pontot hoznak a mieink csoportjába a kézi-vb-n

Kézilabda
2025.01.18. 19:28

Gidsel és Nielsen remeklésével kiütéses győzelemmel kezdtek a címvédő dánok a kézi-vb-n

Kézilabda
2025.01.14. 22:18
Ezek is érdekelhetik