PSG: Messi a szombati bajnokit is kihagyja sérülés miatt

I. SZ., MTII. SZ., MTI
Vágólapra másolva!
2021.11.05. 17:24
null
Lionel Messi a hét végén sem játszhat (Fotó: AFP)
Lionel Messi, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának sztárja az RB Leipziggel vívott szerdai Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés (2–2) után a szombati francia bajnoki meccset is kihagyja.

A PSG argentin támadója már el sem utazott Lipcsébe, a három magyar válogatott játékost is felvonultató német együttes otthonába, és a L'Équipe pénteki híre szerint nem léphet pályára a Girondins Bordeaux vendégeként sem, mert továbbra is gondok vannak a bal lábával.

A hatszoros aranylabdás futballistát a múlt héten a Lille elleni bajnokin kellett lecserélni combizom- és térdsérülés miatt.

A gondok ellenére Messi a hét közben meghívót kapott az argentin válogatott következő világbajnoki selejtezőjére. Bízva felépülésében Lionel Scaloni szövetségi kapitány az Uruguay és a Brazília elleni erőpróbán számít rá. Előbbi találkozóra jövő pénteken, a veretlenül listavezető brazilok elleni rangadóra pedig november 16-án kerül sor.

Legfrissebb hírek

Cole Palmer: „Csodás érzés nyerni, pláne, hogy előzetesen senki sem hitt bennünk”

Klub-vb
Tegnap, 0:12

Hármat rúgott a PSG-nek, a Chelsea lett a klubvilágbajnok!

Klub-vb
2025.07.13. 23:19

Messi zsinórban harmadszor duplázott; Gazdag végig játszott a győztes meccsen

Minden más foci
2025.07.13. 09:13

Tökéletes idényzárás előtt a PSG

Klub-vb
2025.07.13. 08:39

Őrségváltás – Deák Zsigmond publicisztikája

Minden más foci
2025.07.10. 23:30

Luis Enrique: A PSG és a Real Madrid helyzetét nem lehet összehasonlítani

Klub-vb
2025.07.10. 08:12

Messi duplázott, sorozatban negyedik MLS-meccsét nyerte meg az Inter Miami

Minden más foci
2025.07.10. 06:47

Osztálykülönbség: a PSG négy gólt vágva ütötte ki a Real Madridot a klub-vb elődöntőjében!

Klub-vb
2025.07.09. 23:03
Ezek is érdekelhetik