Vb 2014: Sabella szerint Messi nem csinált semmi rosszat

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.06.21. 12:41
Alejandro Sabella nem haragszik Lionel Messire, amiért elmondta, milyen játékrendszerben játszana a legszívesebben.

Lionel Messi újságírói kérdésre válaszolva mondta azt, hogy inkább a 4–3–3-as felállást preferálja, ellentétben az 5–3–2-sel, amelyben a bosnyákok elleni vb-mérkőzésük első félidejében futballoztak. Alejandro Sabella szerint a Barcelona játékosa nem tett semmi rosszat.

„Egyáltalán nem zavarnak Leo szavai – mondta az argentin válogatott szövetségi kapitánya. – Megkérdezték, hogyan szeret játszani, ő pedig válaszolt. Nagyon tiszteletteljes volt. Messi mindig ezt mondja, nincs ebben semmi új. Mindig is a 4–3–3-at részesítette előnyben, Di Maríával a támadósorban. Szabad légkörben élünk, teljesen megbízom a játékosaimban, akik elmondhatják a véleményüket.”Lionel Messi újságírói kérdésre válaszolva mondta azt, hogy inkább a 4–3–3-as felállást preferálja, ellentétben az 5–3–2-sel, amelyben a bosnyákok elleni vb-mérkőzésük első félidejében futballoztak. Alejandro Sabella szerint a Barcelona játékosa nem tett semmi rosszat.

„Egyáltalán nem zavarnak Leo szavai – mondta az argentin válogatott szövetségi kapitánya. – Megkérdezték, hogyan szeret játszani, ő pedig válaszolt. Nagyon tiszteletteljes volt. Messi mindig ezt mondja, nincs ebben semmi új. Mindig is a 4–3–3-at részesítette előnyben, Di Maríával a támadósorban. Szabad légkörben élünk, teljesen megbízom a játékosaimban, akik elmondhatják a véleményüket.”

Argentína 2–1-re legyőzte Bosznia-Hercegovinát, ha pedig a második csoportmérkőzésén szombat este Iránt is megveri, már biztos nyolcaddöntősnek tekinthető.

Legfrissebb hírek

Magyarországon nyitották ki a világ egyik legértékesebb focis kártyáját

Minden más foci
2025.03.26. 15:01

„Kaptak egy leckét, megtáncoltattuk őket” – Julián Álvarez a brazilok legyőzése után

Foci vb 2026
2025.03.26. 09:28

Almada bombagólja döntött, Uruguayban győzött Argentína

Foci vb 2026
2025.03.22. 07:38

Messi nem lép pályára a következő vb-selejtezőkön

Minden más foci
2025.03.17. 18:14

Suárez és Messi góljaival jutott tovább az Inter Miami

Minden más foci
2025.03.14. 10:11

Hova tűntek a világklasszis középcsatárok? Shearer Messit, Ronaldót és Szalahot „hibáztatja”

Minden más foci
2025.03.11. 21:27

Messi nélkül, tíz emberrel is nyert a Miami

Minden más foci
2025.03.10. 08:40

Capello: Yamal rendkívüli játékos, de nincs meg benne Messi zsenialitása

Spanyol labdarúgás
2025.03.03. 14:36
Ezek is érdekelhetik