Vb 2014: Besicnek minden dicséret jólesik
A bosnyák Muhamed Besic elégedett volt csapata Elefántcsontpart elleni teljesítményével. A Ferencváros légiósa emellett örül, hogy jó véleménnyel vannak a játékáról – elsősorban Safet Susic szövetségi kapitány szép szavai esnek jól neki.
„Elégedett vagyok a mérkőzéssel, de még jobbak lehetünk. Az első félidőben remekül játszottunk, a másodikban azonban kissé visszaestünk. Meg kell próbálnunk ugyanabban a ritmusban futballoznunk egy egész mérkőzésen, annak ellenére is, hogy ez nem könnyű feladat" – mondta Besic az Elefántcsontpart elleni találkozóról.
A bosnyák játékos örül annak, hogy Safet Susic szövetségi kapitány elégedett a teljesítményével.
„Minden dicséret jólesik, amit az edzőtől kapsz, mert még jobban motivál a munkában és hogy fejlődjek. Remélem, megmutathatom, hogy igaza van a kapitánynak."
Legfrissebb hírek

Már télen távozhat a Ferencváros nyári szerzeménye
Labdarúgó NB I
2025.10.14. 11:01

A Ferencváros alapemberét szemelte ki az Al-Ahli
Labdarúgó NB I
2025.10.13. 09:06

Jesper Jensen: Sako teljesen kinyírt minket
Kézilabda
2025.10.11. 17:01
Ezek is érdekelhetik