Vb 2010: Thierry Henry is beáll a sorba, és lemond a prémiumáról

Vágólapra másolva!
2010.12.26. 23:35
Címkék
Thierry Henry kész lemondani az idei labdarúgó-világbajnokságon való részvételéért járó prémiumáról.

Néhány napja megírtuk, hogy már csak két játékos, Thierry Henry és Nicolas Anelka nem írta alá azt a nyilatkozatot, amelyben a vb-n csúnyán leszereplő francia válogatott tagjai lemondanak prémiumukról.Néhány napja megírtuk, hogy már csak két játékos, Thierry Henry és Nicolas Anelka nem írta alá azt a nyilatkozatot, amelyben a vb-n csúnyán leszereplő francia válogatott tagjai lemondanak prémiumukról.

„Az ügynököm csak kedden kapta meg az e-mailt a francia szövetségtől – idézi a L'Équipe Henry magyarázatát, miért is nem tette meg eddig a „szükséges" lépéseket. – Ahhoz, hogy aláírhass egy dokumentumot, először nem árt, ha tudsz róla."

„A világbajnokságon mutatott teljesítményünk tükrében több mint normálisnak tartom, hogy lemondunk a nekünk járó pénzről" – tette hozzá Henry.

Legfrissebb hírek

A Loki legyőzésével tenne újabb lépést 200. bajnokija felé Kinyik Ákos

Labdarúgó NB I
5 perce

Norris már meg sem lepődik azon, hogy alulmaradt a Red Bull-lal szemben

F1
33 perce

„A NOB is elítéli az indonéz kormány bojkottját az izraeli tornászok ellen” – Csisztu Zsuzsa jelenti Lausanne-ból

Torna
35 perce

Jégkorong: Jaromír Jágr elkezdte 38. profi idényét

Jégkorong
56 perce

Gálfi legyőzője bejutott az oszakai tenisztorna döntőjébe

Tenisz
1 órája

Mohammed Abu Fani lehet a Ferencváros titkos fegyvere

Labdarúgó NB I
1 órája

Triatlon: hatodik lett a mix-váltó az U23-as világbajnokságon

Utánpótlássport
1 órája

Közeleg a kerek évforduló – 2015 decembere óta vár az újabb derbigyőzelemre az Újpest

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik