Vb 2010: Vigyáznunk kellett, mert meglephettek volna - Ramos

Vágólapra másolva!
2010.06.29. 22:59
Segio Ramos, a spanyol válogatott védője úgy véli, a szünet előtt kissé visszafogottan játszottak, mert féltek a portugálok gyors kontráitól a végül 1–0-ra megnyert nyolcaddöntőben.

„Nem az én teljesítményem a fontos, hanem a csapat sikere. Magas szinten vagyunk, de ez egy világbajnokság. Kemény ellenféllel találkoztunk, és vigyáznunk kellett, mert gyors játékosai meglephettek volna minket a kontrákból. A szünet után visszanyertük az önbizalmunkat, fel tudtunk pörögni. Tisztelnünk kell Paraguayt" – mondta Ramos, akivel Gerard Piqué is egyetértett.

„Nagyon örülök a sikernek. Ezzel a csapattal bárki ellen uralhatjuk a meccset, ez történt ma is. Nagyon fontos sikert arattunk, mostantól azonban már Paraguayra kell összpontosítanunk" – így Piqué.

Legfrissebb hírek

„Furcsa gyerek...” – anyja ügyetlennek tartja Mbappét a mindennapokban

Spanyol labdarúgás
1 órája

NS-képeslap: Győrújfalu – szintet lépett az utánpótlás

Minden más foci
4 órája

Életet mentett Edinson Cavani, egy újságíró lányának segített

Minden más foci
5 órája

Labdarúgás: kikapott Lengyelországtól az U19-es leányválogatott

Utánpótlássport
21 órája

Értékelje a magyar válogatott játékosainak Portugália elleni teljesítményét!

Magyar válogatott
2025.09.09. 22:52

Labdarúgás: harmadik lett a Vilotic-tornán a magyar U19-es válogatott

Utánpótlássport
2025.09.09. 16:59

Labdarúgás: három magyar játékos igazolt az U17-es Serie A-ba

Utánpótlássport
2025.09.09. 09:02

Az esély bajnokai: megvannak az Álombajnokság döntősei

Minden más foci
2025.09.08. 15:40
Ezek is érdekelhetik