Euro 2012: vizsgálat indult a lengyel szövetség elnöke ellen

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2011.11.27. 06:15
Címkék
Grzegorz Lato, a jövő évi labdarúgó Európa-bajnokságon társházigazda lengyel szövetség (PZPN) elnöke azt mondta: mindenben együttműködik a  sportminisztériummal és az ügyészséggel, amely korrupció gyanúja miatt indított ellene vizsgálatot.

Joanna Mucha sportminiszter pénteken bízta meg az ügyészséget egy 2010-es, titokban felvett videó és hanganyag vizsgálatával, szerinte ugyanis elképzelhető, hogy a felvételek – amelyeken Lato is szerepel – bűnügyet bizonyítanak.

Az 1974-es világbajnokság gólkirálya, Lato a helyi sajtónak azt mondta, hogy ártatlan és nem követett el semmi törvénybe ütközőt.

A PZPN illetékesei úgy nyilatkoztak, hogy az ominózus felvételeken a szövetség új székházának tervei is szóba kerültek.

Legfrissebb hírek

Hosszabbított kapusával a Barcelona; német válogatott támadót figyel a Bayern – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
52 perce

Női kézilabda: Dunaújvárosból érkezett balszélső Szombathelyre

Kézilabda
1 órája

A spanyol válogatott hat gólt vágott a belgáknak a női Európa-bajnokságon

Minden más foci
2 órája

Teher nélkül készülnek a tekvandó-vb-re a Márton ikrek

Egyéb egyéni
2 órája

Kapust cserélhet egymással a Veszprém és a Rhein-Neckar Löwen – sajtóhír

Kézilabda
2 órája

Babos másodszor is nyert hétfőn, vegyes párosban partnerével négy közé jutott Wimbledonban

Tenisz
2 órája

Bukások, káosz és Merlier-győzelem a harmadik szakaszon

Kerékpár
3 órája

Jön a Williams utáni és a Williams helyetti korszak Barcelonában

Spanyol labdarúgás
3 órája
Ezek is érdekelhetik