Csehország: kétmillió koronára büntették a válogatott játékosait

Vágólapra másolva!
2011.11.21. 14:16
Címkék
A Cseh Labdarúgó-szövetség kétmillió koronás (több mint 100 ezer amerikai dollár) büntetéssel sújtotta a nemzeti tizenegy játékosait, akik a Montenegró elleni Eb-pótselejtezőn trágár szavakkal illették Radek Drulakot, a korábbi cseh válogatott futballistát.

A november 15-én, Podgoricán 1–0-ra megnyert Eb-pótselejtezőn biztossá vált, hogy Csehország ott lesz a 2012-es Európa-bajnokságon. Az ünneplés során a cseh játékosok Drulakot szidták, aki korábban kritizálta őket a selejtezőben nyújtott gyenge teljesítményük miatt.

A csapatkapitány, Tomas Rosicky bocsánatot kért a történtekért, míg a cseh szövetség leszögezte: a továbbiakban sem fogja tolerálni az ilyesfajta viselkedést.

Legfrissebb hírek

Ez a 36 csapat várja a Bajnokok Ligája csütörtöki sorsolását

Bajnokok Ligája
3 órája

ETO: Mikor, ha nem most?; Kezdődik a férfi és a női kézilabda NB I

E-újság
3 órája

Csütörtöki sportműsor: Rapid–ETO az őszi kupaszereplésért; sorsolnak a Bajnokok Ligájában

Birkózás
3 órája

Naby – Somogyi Zsolt jegyzete

Bajnokok Ligája
3 órája

Tekerjünk tovább! – Jakus Barnabás publicisztikája

Kerékpár
3 órája

Milyen meccs volt ez?! A negyedosztályú Grimsby Town maratoni tizenegyespárbaj végén búcsúztatta a Manchester Unitedet!

Angol labdarúgás
3 órája

Elitligás csapatok jöhetnek az Üllői útra – ez vár a Ferencvárosra az Európa-ligában

Európa-liga
3 órája

Az FC Bruges kivégezte a Rangerst, a Benfica török játékosa okozta a Fenerbahce vesztét

Bajnokok Ligája
3 órája
Ezek is érdekelhetik