F1: Barrichello nem látogathatta meg Schumachert

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.04.20. 11:53
null
Rubens Barrichello nem mehet Michael Schumacher közelébe (Fotó: AFP, archív)
Rubens Barrichellónak nem engedték meg, hogy meglátogassa Michael Schumachert, korábbi versenyzőtársát, aki 2013 decemberében történt síbalesete óta a nyilvánosságtól elzárva lábadozik súlyos fejsérüléséből.

„Megpróbáltam meglátogatni Michaelt, de azt mondták, nem lehet – mondta Barrichello a brazil Globónak. – Azt mondták, azzal, ha meglátogatom, neki és önmagamnak sem teszek jót. Így semmi hírem sincs róla.”

Barrichello maga is kórházi ápolásra szorult néhány hónappal ezelőtt, amikor a nyakán talált tumor miatt meg kellett műteni.

Schumacher 2014 szeptembere óta a magas falakkal körülvett svájci otthonában gyógyul, a család kérésére semmilyen információt nem közöltek az állapotáról. Legutóbb 16 hónapja adtak ki hivatalos közleményt, amelyben azt írták, törekszenek a titoktartásra, és a szurkolóktól csak annyit kértek, csendben szurkoljanak a hétszeres F1-es világbajnoknak, hogy meggyógyuljon.

 

Legfrissebb hírek

Norris célja a győzelem; Hamiltonnak nincs vesztenivalója; Verstappen nem hisz a dobogóban Mexikóban

F1
6 órája

Norris a pole-ban a két Ferrari előtt; Piastrié a hetedik rajtkocka Mexikóban

F1
20 órája

Norris vette át a vezetést Hamilton és Russell előtt a mexikói utolsó edzésen

F1
23 órája

A McLaren csakis arra összpontosít, hogy megtörje Verstappen lendületét

F1
Tegnap, 17:48

„Így nem lehet versenyt nyerni" – a mexikói pénteken leggyorsabb Verstappen kicsit sem elégedett

F1
Tegnap, 14:56

Verstappen vette át a vezetést Leclerc előtt, Piastri a top 10-en kívül a második mexikói edzésen

F1
Tegnap, 1:01

Leclerc a leggyorsabb; Lindblad azonnal Cunoda előtt a mexikói nyitányon

F1
2025.10.24. 20:16

Verstappen folytatja a remek sorozatát, vagy a McLaren visszavág Mexikóban?

F1
2025.10.23. 15:23
Ezek is érdekelhetik