F1: Vettelt nem zavarja, hogy Webber könyvben tálal ki

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.06. 15:20
Sebastian Vettel nem aggódik Mark Webber hamarosan megjelenő önéletrajzi könyve miatt. A négyszeres világbajnok német 2009 és 2013 között az ausztrál csapattársa volt, több összezördülésük volt, s Webber hamarosan megjelenő könyvében az F1-es karrierje titkaira is fényt derít.

„A közvélemény szerint nem vagyunk jóban Markkal,de elárulhatom, nagyon tisztelem őt, és szerintem ő is így van velem. És higgyék el, szoktunk beszélgetni is – mondta Vettel Montrealban az Ausztráliában a napokban, Európában szeptemberben megjelenő könyv kapcsán. – Sokkal jobb a viszonyunk, mint ahogy azt az emberek gondolják, még ha a múltban nyilván voltak is nehézségeink.”

Vettelt arról is kérdezték, izgul-e amiatt, hogy valami titokra fény derül róla Webber könyvében. A német egyáltalán nem aggódik.

„Mark megkeresett a könyv kapcsán, beszéltünk róla. Elmondtam, mindenkinek megvan a saját verziója a történtekről, és semmi bajom azzal, ha nyilvánosságra hozza az ő oldalát – mondta Vettel. – Úgy érzi, van mit közölnie, és ezt meg is teszi. Nincs ezzel semmi bajom.”

Legfrissebb hírek

Norrist probléma hátráltatta, de szerinte Piastri megérdemelt győzelmet aratott Spában

F1
21 perce

Piastri vezérletével kettős McLaren-siker és Leclerc-dobogó a spái versenyen

F1
5 órája

F1 75: így énekelték meg a magyar lapok Mansell szenzációs mogyoródi győzelmét

F1
7 órája

Hamilton, Alonso és Antonelli is a bokszutcából rajtol az esős Belga Nagydíjon

F1
8 órája

Az eső káoszt okozhat Spában, de Verstappen szerint a McLaren csak még nagyobb fölényben lesz

F1
8 órája

Hamilton: Elfogadhatatlan, hogy mindkét alkalommal kiestem a Q1-ben

F1
Tegnap, 19:49

Norrisé a pole pozíció Piastri és Leclerc előtt; Hamilton már a Q1-ben kiesett a spái időmérőn

F1
Tegnap, 15:36

Verstappen aratott sikert a két McLaren előtt a spái sprintversenyen

F1
Tegnap, 11:35
Ezek is érdekelhetik