F1: Hamilton és Rosberg az állásával játszik, ha így folytatja

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.09.04. 21:18
Toto Wolff, a Mercedes Formula–1-es istálló főnöke jelezte: amennyiben Nico Rosberg és Lewis Hamilton nem tud tisztán versenyezni egymás ellen, megfontolják a pilótapáros „szétrobbantását”.

A csapatfőnök jelezte az Olasz Nagydíj előtt: nem tűr el több ütközést a két Mercedes-pilóta között. A Belga Nagydíjon történt ütközés után a Mercedes belső fegyelmit adott Nico Rosbergnek, aki elismerte felelősségét és bocsánatot kért. Wolff a BBC Sportnak adott interjúban jelezte: ha pilótái „nem tudnak viselkedni", akkor annak személyi következményei lehetnek.aki elismerte felelősségét és bocsánatot kért. Wolff a BBC Sportnak adott interjúban jelezte: ha pilótái „nem tudnak viselkedni", akkor annak személyi következményei lehetnek.

„Ebben az esetben döntéseket kell hoznunk és vállalni a következményét egy másik felállásnak. Ha nem tudjuk rászorítani őket, hogy a Mercedes-Benz szellemisége alapján versenyezzenek, akkor be kell ismernünk ezt és lépéseket kell tennünk. Tisztáztuk, hogy a történtek teljességgel elfogadhatatlanok számunkra. Nem akarunk többé ilyet látni” – közölte Wolff.

Legfrissebb hírek

Christian Horner óriási összegű végkielégítést kap a Red Bulltól

F1
1 órája

David Coulthard: A csapatutasítások hozzátartoznak a Formula–1-hez, de ilyenkor a néző joggal lehet csalódott

F1
Tegnap, 17:37

„Nehéz szavakba önteni, mennyire boldog vagyok” – Sainz jobban örül a mostani dobogójának, mint az elsőnek

F1
Tegnap, 16:27

Verstappen érinthetetlen volt; Sainz a dobogón, Piastri a falban zárta az azeri futamot

F1
Tegnap, 14:40

Hamilton: Őszintén azt hittem, hogy lesz esélyem a pole pozícióra

F1
2025.09.20. 20:40

Norris nem érzi úgy, hogy lehetőséget szalasztott volna el Azerbajdzsánban

F1
2025.09.20. 19:21

A szenzációs Sainz mindent megtesz az első williamses dobogójáért Azerbajdzsánban

F1
2025.09.20. 17:40

Verstappen a pole pozícióban Sainz és Lawson előtt a drámába fulladó, kaotikus azeri időmérőn

F1
2025.09.20. 16:15
Ezek is érdekelhetik