F1: nincs változás Schumacher állapotában

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.01.01. 10:59
Nem történt változás Michael Schumacher állapotában az elmúlt 24 órában – jelentette be a grenoble-i kórházban Sabine Kehm, a hétszeres Formula–1-es világbajnok menedzsere.

A vasárnap síbalesetben súlyos fejsérülést szenvedett német állapotatovábbra is életveszélyes, de nem rosszabbodott. „Ha változás történik, az orvosok sajtótájékoztatót tartanak" – közölte Kehm.

„Az, hogy nincs hír, jelen esetben jó hír. A helyzet még mindig kritikus, de az orvosok felügyelik Michaelt, folyamatosan vizsgálják" – tette hozzá Kehm.

Elmondta, családjának tagjai felváltva virrasztanak Schumacher ágya mellett, és hogy nem terveznek semmilyen különleges eseményt a versenyző pénteki 45. születésnapja alkalmából.

Schumacherről kedden azt mondták az orvosok, sikeres műtétet hajtottak végre rajta, eltávolították a vérömlenyt az agyából, így kissé javult a pilóta állapota.

 

Legfrissebb hírek

Piastri a vereség ellenére is elégedett; Verstappen szerint a Red Bull egyszerűen gyenge Brazíliában

F1
11 órája

Norrisé a rajtelsőség Antonelli és Piastri előtt; Verstappen hatodik a brazíliai sprintidőmérőn

F1
13 órája

A McLaren az élen, a Red Bull és a Ferrari a mezőny végén a brazíliai nyitányon

F1
18 órája

Colapinto megmenekült – 2026-ban is az Alpine versenyzője lesz

F1
18 órája

Eső, sprint... káosz? Hogyan alakítja át a bajnoki küzdelmet a Sao Pauló-i Nagydíj?

F1
2025.11.06. 17:06

Közös lista: minden idők tíz legjobb Formula–1-es pilótája

F1
2025.11.03. 17:55

Wéber Gábor: Felipe Massa pere nem a világbajnoki címről, hanem 80 millió dollárról szól

F1
2025.11.02. 10:28

Leclerc imádkozott, majd örült a dobogónak, Hamilton viszont értetlenkedett a büntetése miatt Mexikóban

F1
2025.10.27. 19:45
Ezek is érdekelhetik