Magyar Nagydíj: a vonatbaleset áldozatai előtt tiszteleg a Lotus

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.07.26. 07:55
A Lotus-istálló hátsó légterelőjének átfestésével tiszteleg a csütörtöki spanyolországi vonatszerencsétlenség áldozatai előtt.

A csapat tulajdonosa, a luxemburgi Gerard Lopez galíciai származású, megdöbbentette a Santiagode Compostelában történt, jelen állás szerint legalább 80 halálos áldozatot követelő tragédia. Kimi Räikkönen és Romain Grosjean Lotusának hátsó légterelőjére a csapat a Magyar Nagydíjra ráfesti Galícia zászlaját.

A kétszeres világbajnok Fernando Alonso csütörtökön a Twitteren reagált a spanyolországi tragédiára, együttérzéséről biztosította az áldozatok hozzátartozóit.

Legfrissebb hírek

Norris vezérletével a McLaren kettőse az élen; Cunoda összetörte a Red Bullt a második szaúdi edzésen

F1
2 órája

Gasly az élre repítette az Alpine-t a szaúdi nyitányon; Verstappen kilencedik

F1
6 órája

„Miért ne akarnák szerződtetni Verstappent?" – Russell reagált a pletykákra

F1
7 órája

„Képes lehetek legyőzni őt" – Cunoda már most ellesett néhány dolgot Verstappentől

F1
9 órája

Verstappen nem foglalkozik a távozásáról szóló pletykákkal; Alonso nem félti a helyét az Aston Martinnál

F1
21 órája

Piastri a bajnokság élére állna; fokozódik a helyzet a Red Bullnál, a Ferrari az idei első dobogóját kergeti Dzsiddában

F1
Tegnap, 15:53

Verstappen szuzukai teljesítménnyel feledtetné a bahreini csalódást Szaúd-Arábiában

F1
2025.04.16. 16:37

Russell közeledik a hosszabbításhoz, de Verstappen mindent boríthat?

F1
2025.04.16. 13:12
Ezek is érdekelhetik