Hiába nyerte meg a nyitó futamot, és szerzett további három második helyezést, Kimi Räikkönen korántsem elégedett az eddigi szezonjával, mivel négy ponttal továbbra is le van maradva az éllovas Sebastian Vetteltől a Formula–1 2013-as idényében.
„Nem mi állunk az élen, vagyis nem lehetünk elégedettek. Persze nem is értékelhető rémálomként a kezdet, de még rengeteg verseny van hátra a szezonból, az F1-ben pedig bármi megtörténhet" – fogalmazott Räikkönen a Lotus monacói előzetesében. Räikkönen a Lotus monacói előzetesében.
A finn világbajnok szerint ugyanakkor a jövő hét végén Monte-Carlóban annak ellenére is lehet esélye a legjobbakkal harcolni, hogy a Lotusnak eddig egyértelműen az időmérő volt a gyenge pontja, így a hercegség szűk utcáin elvileg nem lesz könnyű előreverekednie magát: „A legjobbunkat nyújtjuk majd, ám persze mindenki arra hajt, hogy az első sorba kerüljön. Ez számunkra sem lehetetlen, de nem tudhatjuk, miként alakul az időmérő."
Legfrissebb hírek

Norris szárnyalt Mexikóban, és visszaállt a bajnokság élére
F1
2025.10.26. 22:50
Ezek is érdekelhetik






